Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 27-12-12, 21:46
Το avatar του χρήστη Timekeeper
Timekeeper Ο χρήστης Timekeeper δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-06-2012
Περιοχή: Boloς
Μηνύματα: 213
Send a message via Skype™ to Timekeeper
Προεπιλογή

ολες οι προτασεις σας μου φανηκαν πολλοι δελεαστικες ειδικα αυτη με τις κιχλιδες!Απο την αλλη ηξερα οτι τα χρυσοψαρα ειναι ψαρακια που σε γοητευουν με την συμπεριφορα τους αλλα ακομη δεν εχω καταληξει!Η αληθεια ειναι οτι η συσχετιση με τον μονομαχο μου μου αρεσε νικ γιατι πραγματικα ο μαγκας μονο που δεν μ μιλαει οταν παω κοντα .Μ αρεσουν τετοιες συμπεριφορεςσε σχεση με ενα απλο ειδος κοπαδοψαρου που απλα γυρνοβολαει το ενυδρειο και αυτο!Ολα εχουν την μαγεια τους αλλα ηδη εχω αρλεκινους μελανοταινιες οποτε μαλλον θα σας ακουσω αλλη μια φορα και θα φιλοξενησω με αγαπη και ενδιαφερον καποιο ειδος fancy χρυσοψαρου!Οσον αφορα τις παραμετρους και στα 3 ενυδρεια μου Τασο ειδα οτι οσο πιο πολυ γειτνιαζα τις σωστες παραμετρους τοσο πιο απροβληματηστα ηταν τα ενυδρεια μου!Δεν μπορω να πω οτι οι παραμετροι ειναι τελειοι και δεν νομιζω καποιος ακουαριστας να το εχει πετυχει απολυτα αλλα θεορω οτι οσο πιο φυσικο τοσο πιο σωστο!ΣΑΣ ευχαριστω πολυ για την βοηθεια και τις προτασεις σας ολους Φιλικα γιωργος!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01640 seconds with 11 queries