Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 11-11-07, 22:07
Το avatar του χρήστη Tkagem
Tkagem Ο χρήστης Tkagem δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-06-2006
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 583
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Tkagem
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tolis Εμφάνιση μηνυμάτων
και εγω να βλεπω ψαρια να κολυμπανε στην κορυφη του πλάτανου μου κανει καπως... Ειδικα αν παιρνει και το 1ο βραβειο...ισως η κριτικη επιτροπη φετος ηταν μονο αμερικανοι...
Αυτό ίσως να ήταν το μόνο που δέ μου άρεσε,ότι τα ψάρια έχουν ρόλο κομπάρσου σε αυτή την περίπτωση και εκεί είναι που με χαλάει κάτι,γιατί από αρχιτεκτονική όντως είναι πολύ καλό.Το να τα στήσεις ένα ενυδρείο ετσι που να θυμίζει ενα φυσικό βυθό είναι το πιό λογικό,ίσως και το πιο σωστό....άν όμως κάποιος επιθυμεί να κάνει παραλλαγές και επιτυχημένες μάλιστα τότε μπορεί το αποτέλεσμα να αξίζει τον κόπο,ίσως κάποιος να το θαυμάσει για την πρωτοτυπία του.Αυτό που θέλω να πώ είναι πως δέ μου φαίνεται απαραίτητη προυπόθεση ένα ενυδρείο να θυμίζει φυσικό βυθό για να είναι όμορφο.Βέβαια όπως είπα και στο προηγούμενο πόστ αυτό είναι στην άποψη του καθενός,και ο φυσικός βυθός είναι ο λογικότερος στόχος για ένα χομπίστα και ο καταλληλότερος για τα ζωντανά,χωρίς να σημαίνουν όμως όλα αυτά πως σε κάθε κανόνα δέν υπάρχει πάντα η εξαίρεση....
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01423 seconds with 11 queries