Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 13-12-04, 13:57
npap Ο χρήστης npap δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 10-12-2004
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 21
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stefanos.f
Ναι και εγω ηξερα καποτε εναν δολοφονο (καλο παιδι δε λεω) ειχε σκοτωσει μονο 40 ατομα ενω κατι αλλοι αλητες ειχαν σκοτωσει 50 ο καθενας τους Αυτο για το κατα ποσο πιο ηρεμα ειναι τα Tr. duboisi απο τα υπολοιπα Εκτος αυτου φιλε npap τσεκαρε τις παραμετρους του νερου του ενυδρειου σου... εχει δικιο που ανησυχει ο Takis Θα συμφωνισω με τα υπολοιπα παιδια οτι θα πρεπει να στραφεις σε αλλα ειδη αν θες να ασχοληθεις με Κιχλιδες απο Tanganyika με προτιμοτερα αυτα που ηδη σου προτειναν Τα Tropheus απαιτουν απο 500 λιτρα και πανω κατα την ταπεινη μου αποψη αλλα και προσωπικη εμπειρια και θα πρεπει να κρατιουντε σε γκρουπ των 10-12 ατομων και πανω με ιδανικο να θεωρειται ενα γκρουπ των 20 ατομων.... αν τα κρατησεις για λιγο καιρο θα καταλαβεις γιατι Εκτος αυτου εχουν και ιδιαιτερες απαιτησεις σε θεματα διατροφης που απαιτουν αρκετη εμπειρια Καλη επιτυχια
Φίλε Stefane...φαντάζομαι ότι σίγουρα θα έχεις δίκιο, αλλά άκου και την άλλη μ.... που έκανα..φιλοξένησα για 3 μέρες ένα ψάρι ενός Φίλου μου..νέος και αυτός στις Αφρικάνες..λεγόταν Livigston..κάπως έτσι λεγόταν...ήταν στο ίδιο μέγεθος με το Tropheous..λοιπόν αυτό το ψάρι στις 3 μέρες πρέπει να πήρε σχεδόν ένα πόντο ακόμα...και είχε ξεσκίσει το Tropheous...φοβήθηκα μην πάθει κάτι...έψαξα σήμερα στο Internet και ανακάλυψα ότι μάλλον αυτό είναι Malandia...πολύ άγριο ψάρι..φυσικά το έδωσα και αυτό πίσω σήμερα...οπότε δώστε μου τα φώτα σας...για να κόψω τις μ...κίες!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01478 seconds with 11 queries