Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #143  
Παλιά 02-01-18, 10:10
Το avatar του χρήστη xwriatis
xwriatis Ο χρήστης xwriatis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-05-2012
Περιοχή: Ηλιουπολη
Μηνύματα: 166
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sakisdraminos Εμφάνιση μηνυμάτων
Χρήστο καλή χρονιάς υγεία!
Τα κλόουν δεν είχαν πολλές ελπίδες να συμβιβαστούν.
Για να κρατήσεις παραπάνω από ένα ζευγάρι σε ένα ενυδρειο θα πρέπει να υπάρχει μεγάλο ενυδρείο και πολλά κοράλλια για κάτσουν σε σημεία που δεν θα βλέπονται.

Μπράβο στην κίνηση του Δημήτρη πολύ ωραίο κλείσιμο χρόνια μακάρι να τα κάνεις θάμνους!
Καλη χρονια σακη με υγεια κ ευτυχια!
Απο σπόντα ήρθε στα χέρια μου το δύσμοιρο κ δεν μπόρεσα να του βρω ενα ταίρι να ειναι δυο κ δυο.. αλλο κλόουν δε θα μπει μεσα, εχω δυο αρκετά μεγάλα κ ειμαι ευχαριστημένος
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από voas Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα Χρησταρα και καλή χρονιά με υγειά φίλε!

καταρχήν πολλά μπραβο στον Δημήτρη golf για τις δωρεές του....

αποδικνιοντας εν πράξη την αμέριστη συμπαράσταση, σε νέους χομπιστες!

καλορίζικα τα ζωντανά σου, πολύ όμορφες οι τσιμεντένιες βασουλες, άντε να τα δεις δέντρα!
Καλημερα Νίκο καλη χρονια παντα υγεια ..

Να ναι καλα ο Δημήτρης να σαι καλα κ εσυ να ναι ολοι καλα ο καθε ένας βοηθάει με τον δικό του τρόπο κ δίνετε την συμπαράσταση σας κ τις γνώσεις σας σε νέους αλλα κ παλιούς χομπίστες κ πραγματικά αυτο ειναι κ το όμορφο του χόμπι μας! Η αγαπη για το χόμπι μας. Αν δ3ν υπήρχαν άτομα σαν εσάς με γνώσεις κ αγαπη δεν θα ηταν κ το επίπεδο τοσο υψηλό οι γνώσεις θα ηταν λιγοστές αλλα δεν θα κάναμε κ φιλους νέους που ειναι κ το σημαντικότερο..

Μακαρι Νίκο μακαρι , για τα τσιμέντα ειπαμε είχα δάσκαλο σπέσιαλ, αν κ τις κανω αρκετά χοντρές κ με ύψος νομιζω θελουν πιο φλατ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xwriatis : 02-01-18 στις 10:10 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01923 seconds with 11 queries