Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 21-08-14, 19:34
Το avatar του χρήστη ΣταυροςΜ
ΣταυροςΜ Ο χρήστης ΣταυροςΜ δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 16-11-2009
Περιοχή: Χανια
Μηνύματα: 14
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ' ευχαριστούμε Σταύρο για την παρουσίαση.
Από μένα ξανά ένα πολύ μεγάλο Μπράβο σε όλους τους συντελεστές αυτής της όμορφης ιδέας που η υλοποίηση της είναι μια προβολή του χόμπυ και των δημιουργικών ανθρώπων του!
Τα Χανιά πρέπει να είναι περήφανα που έχουν τέτοια άξια και ταλαντούχα παιδιά στο Πυροσβεστικό Σώμα!!
Ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια Κλεόβουλε!!! Αυτά είναι για εμάς η καλύτερη ανταμοιβή του κόπου μας...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ, μας κανετε περηφανους για το χομπι μας και την υπηρεσια σας.
Αξιζει να γινει προωθηση του θεματος παγκοσμιως.
-------------------------
ΥΓ Οποιος ψαροκαμμενος πηγαινει Χανια, ξερουμε πλεον που θα τον βρισκουμε.
Παλιο Λιμανι και ... Πυροσβεστικη.
Παρομοίως Σπύρο, οτι είπα και στον Κλεόβουλο...!!! Σε ευχαριστούμε πολύ!!!

Υ.Γ. Ετσι ακριβώς... Σας περιμένω!!! Οποιος έρθει, μπαίνει μέσα και αν δεν είμαι εκεί, λέει σε έναν συνάδελφο μου να με πάρει τηλ.!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Diskus fan Εμφάνιση μηνυμάτων
Άσε φιλαράκι (ΣταυροςΜ)... ΔΕΝ το σώνεις.... σε "πήραμε γραμμή" και τώρα πας να τα "μπαλώσεις".
1. Κατά πρώτον... έρχεσαι δεύτερος γιατί... το 1985 (που προμηθεύτηκε η Πυρ. Υπηρεσία σας το όχημα)... με έναν συνάδελφο είχαμε φτιάξει ενυδρείο σε υποβρύχιο (και ΜΗΝ ζητήσεις... να κάνω παρουσίαση).
Εκεί σε θέλω... που κουνάει... προχωράει... καταδύεται... αναδύεται... να ΜΗΝ γεμίσει νερά το καρέ Αξιωματικών, του σκάφους.
2. Κατά δεύτερον... συγχαρητήρια... και όταν μπορέσω, θα έρθω να το δω!!!!!
Να κάνεις, να δεις τι τραβάω κι εγώ!
Ειλικρινά, δεν το περιμέναμε οτι θα έπαιρνε τέτοια δημοσιότητα...
Για το δικό μας, εντάξει δεν καταδύεται,ούτε κουνιέται... αλλά όταν χτυπάει συναγερμός για συμβάν, ανάβουν οι φάροι...
Ελα να πιούμε τσικουδιές χαζεύοντας τα αφρικανάκια (αν δεν έχω υπηρεσία θα πιούμε... αν έχω θα τις πιεις μόνος σου... )
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02131 seconds with 12 queries