Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 19-10-14, 10:19
Το avatar του χρήστη thanasis76
thanasis76 Ο χρήστης thanasis76 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-09-2007
Περιοχή: ΣΥΡΟΣ!!!
Μηνύματα: 4.821
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostas82 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μηπώς να κλέψεις κάποιους πόντους από πίσω εκεί που θα κάνεις το έπιπλο για το σαμπ ;να πατήσει λίγο επάνω στο έπιπλο ; το πλάτος είναι πολύ σημαντικό , το τονίζω γιατί θα δυσκολευτείς ιδιαίτερα με την κυκλοφορία σε αυτές τις διαστάσεις , προσοχή να δώσεις και στην υπερχείλιση να γίνει σωστή.
η κατασκευη για το ενυδρειο οπως βλεπεις στις φωτο εγινε απο μεγαλο παχος μπετον και αυτο για να ειμαι σιγουρος... το να βαλω τωρα καποιο ειδος επιπλο που δεν εχει καμια σχεση με το υλικο του μπετου νομιζω πως θα μου δημιουργησει προβλημα μιας και το πατωμα ειναι ξυλινο.
αν κανει οτι καθετε εστω και 2-3 χιλιοστα θα ειναι θεμα χρονου να κανει κρακ.
το πλατος δεν γινετε να μεγαλωσει αλλο. ειδη εχω αγχος μεχρι να το δω να γεμιζει και να ειμαι οκ.... μην βαλω κι αλλο στο κεφαλι μου.
για το θεμα κυκλοφορια αν βαλω και απο της 2 μεριες κυκλοφοριτες και μπουν στην αναλογη γωνια λογικα δεν θα εχω θεμα με την κυκλοφορια.
οσο για την υπερχειλιση θα ηθελα κι εσυ να μου πεις και να μου προτεινετε κατι. δεν ξερω τι εχει στο μυαλο του το καταστημα για την ωρα...
εγω εχω στο μυαλο μου να γινουν 2 τρυπες στο ενυδρειο στην σταθμη που θελω στο πισω πλαινο τζαμι και απο εκει να κατεβασω σωλινες στο σαμπ. και να γινει αλλη μια τρυπα και απο εκει να βγει η επιστροφη...
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01431 seconds with 11 queries