Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #64  
Παλιά 10-06-15, 22:42
Το avatar του χρήστη Anna10
Anna10 Ο χρήστης Anna10 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-06-2012
Περιοχή: Aru Islands
Μηνύματα: 662
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis_gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλά , φοβερή αναπτυξη τα φυτά σου, τα ντοπάρεις μου φαίνεται
Σας ευχαριστω ολους παρα πολύ για τα καλα σας λογια.
Τακη, απορω κι εγω με την αναπτυξη τους, μονο τωρα τελευταια ταιζω τα γερτρουδια λιγο. Μαλλον τα σαλιγκάρια κανουν την δουλεια.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
ρεσυ αννα,πλακα μας κανεις?
τι δεν εισαι τεχνιτης γραφεις πιο πανω?
εδω μιλαμε εχεις κανει υπερπαραγωγη

τα σπαει!
λοιπον συμφωνω οσον αφορα τη ροη πανω στο ξυλο,αλλα αν εσενα σε ευχαριστει η ροη που εχει(ειναι και το θεμα του θορυβου το βραδι ισως) αστο οπως ειναι.
προσωπικα μου αρεσει οσο ειναι που ειδα στο βιντεο.

για τα ψαρια,αν σου αρεσει εσενα,εγω θα εβαζα μονομαχο.ισως χρειαστει να κανεις κανα δυο μικρες μετατροπες στα σημεια που ειναι πιο ανοιχτα,και εχουν μικρη αποσταση καθετα απτο χειλος.
υπολογισε δηλαδη πως αν φερεις το χειλος σε εκεινα τα σημεια πιο μεσα, με γλαστρακια η ζαρντινιερακια κλπ,δεν θα ειναι τοσο ευκολο για το ψαρι να πηδηξει εξω.

τουλαχιστον οχι οσο θα ητανε αν βρισκοτανε διπλα στο ξυλινο τοιχωμα οποτε αν πηδαγε καθετα θα εβγαινε ευκολα εξω.

δεν ξερω αν καταλαβες τι λεω,αν δεν καταλαβες,πεσμου να στο ζωγραφισω(σχεδιασω)


για φωτισμο θα κοιταζα για λαμπα απλου φωτιστικου Ε27 grolux σε led.αυτες που λεμε βιδωτες.πιστευω πως θα την εκανε πολυ ατμοσφαιρικη τη λιμνουλα σου.η ακομα και ενα Fogger θα μπορουσες να βαλεις.εκει να δεις ατμοσφαιρα

παντως το εχεις πραγματικα.παιζει να ειναι απτις καλυτερες προσπαθειες(αν οχι η καλυτερη)για λιμνουλα τετοιου μεγεθους, που εχω δει
Σε ευχαριστω παρα πολύ Γιωργο, ειχα τους συμβουλάτορες μου. Επεσε και αρκετο διάβασμα και ειχα και τα δικα σας καλλιτεχνήματα για προτυπα. Πολύ καλη ιδεα το φωτιστικο και το fogger, θα σε ξαναρωτησω για αυτά στην πορεία.
Οσο για μονομαχο, ισως όταν μεγαλωσουν λιγο τα γερτρουδια και τα βαλω στο ενυδρειο, παρω. Και σε αυτό θα χρειαστω την συμβουλη σου.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sarpijk Εμφάνιση μηνυμάτων
Nα τη χαιρεσαι Αννα! Το αποτελεσμα οσο παει γινεται κια πιο φυσικο. ΣΤο 0:48 που φαινεται μια φτερη ξερεις να μου πεις ονομα? Την ειδα νομιζω σε ενα φυτωριο και αναρωτιωμουν εαν κανει για να βαλω στο ενυδρειο σε riparium.
Σε ευχαριστω, αν και ακομα θελω αρκετα πραγματάκια να κανω. Οσο για την φτερη, να σου πω την αληθεια, την βρηκα στο δασος. Τις πουλανε σε φυτωρια παντως, αν την ειδες, τοτε κανει για riparium γιατι θελει πολλη υγρασία.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsoui Εμφάνιση μηνυμάτων
Σωστη ζουγκλα !!!! Αννα είναι φανταστικη!!!!!
Σε ευχαριστω Χρηστο, αντε καιρος να κανεις κι εσυ.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Anna10 : 10-06-15 στις 22:42 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01829 seconds with 11 queries