Θέμα: Νεο Malawi
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 21-06-16, 13:53
Το avatar του χρήστη Irakles
Irakles Ο χρήστης Irakles δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-12-2014
Περιοχή: ΑΛΙΜΟ
Μηνύματα: 392
Προεπιλογή

Φιλε μου εμεις ειμαστε εδω για να πουμε τα λάθη και σωστα καττα την αποψη μας και οχι για να σε κρίνουμε αν ειδες πιο πανω κανεις δεν σου ειπε οτι το κανεις για κακο...

Αλλα ενα multi μονο του μεσα εκει ειναι λαθος για το ψαρι, στο λεμε για το βγάλεις γιατι σε λιγο καιρο αν οχι και τωρα νοιωθει στρες και πιθανον να δέχεται και χτυπήματα...

απο την αλλη οτι καποιοι κανανε λαθη ειναι υπερ σου γιατι στα λεμε να μην τα κανεις κι εσύ..

αν εχεις ετοιμο αλλο ενυδρειο (πράγμα που δεν μας ειπες αρα δεν το ξερουμε) με σκοπο να δωσεις χωρο σε αυτα τα ψαρια εχει καλος αλλιως θα βλεπεις τσακωμούς και απώλειες πολυ πιθανο!

Οταν θέλεις κατι να κανεις σωστο πρεπει να ακους δεν μαλώνεις με κανεναν εδω συμβουλες δινουν τα παιδια .. την εμπειρία σου στο χόμπι προσωπικά δεν την γνωρίζουμε αλλα μιας και το ρώτησες εγω μετα απο καποια χρόνια που μαθαίνω για τα ενυδρεια ακομα δεν ξερω τίποτα...

Φαντάσου οτι στο ενυδρειο που εχεις αυτα τα ψαρια εσυ εγω εχω νανοκιχλιδα και μάλιστα λιγότερες στον αριθμό, οχι γιατι ειμαι σωστός αλλα γιατι τα ψαρια που θελω να εχω στο ενυδρειο μου θελω να ζουν οχι να επιβιώνουν...

Θελεις να μου πεις ποτε και πως θα καταλαβεις οτι θελουν μεγαλύτερο ενυδρειο τα ψαρακια σου??? Δεν το εχω καταλαβει ποτε αυτο αλήθεια.

Αν θελεις μπορεις να βρεις εδω μεσα και φωτογραφίες και βίντεο για να παρεις ιδεες και να δεις και ενυδρεια απο αλλους χομπιστες με τα ιδια ψαράκια.. ..

Και μην αρπάζεσαι εδω δεν εχουμε να χωρίσουμε τιποτα εδω καταθέτουμε γνώσεις και εμπειρίες για το καλυτερο αυτου του χόμπι!!!
__________________
Στο εξής πρέπει να λέμε όχι ότι οι Έλληνες πολεμούν σαν ήρωες, αλλά ότι οι ήρωες πολεμούν σαν Έλληνες.
Ουίνστον Τσώρτσιλ, 1874-1965
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01509 seconds with 11 queries