Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 06-10-12, 22:28
Το avatar του χρήστη exelix
exelix Ο χρήστης exelix δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 17-12-2009
Περιοχή: Πάτρα-Αθήνα
Μηνύματα: 3.997
Προεπιλογή

Μετά από πολύ κόπο στήσαμε δύο ενυδρεία (δε βαριέμαι να το λέω!) αστεράκια και ανεξαρτήτως αποτελέσματος ήμασταν όλοι ήδη ικανοποιημένοι. Όμως με τις θέσεις που πήραμε τα χαμόγελά μας... πήραν μερικά εκατοστά παραπάνω!


Αρχικά θέλω να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά της ομάδας, καθώς ο καθένας έδωσε ένα κομμάτι που μπορούσε, ώστε να συμπληρωθεί το παζλ.

Επιπλέον αυτών ευχαριστώ και τον Σάββα-klipitiklopos και τον Γιώργο-Butterfly που παρόλο που δεν "ανήκαν" στην ομάδα βγήκαν μπροστά σε μια δύσκολη ώρα και έδωσαν λύσεις όταν τις χρειαστήκαμε. Μόνο η φυσική τους παρουσία έλειπε! Επιπρόσθετα, ευχαριστώ τον Δία για τη βοήθειά του!

Ευχαριστώ επίσης όλους όσοι προσφέρθηκαν να βοηθήσουν, αλλά τελικά δε χρειάστηκε. Δε θέλω να πω ονόματα μήπως και ξεχάσω κανέναν, καθώς ήταν αρκετοί, όμως ξέρετε ποιοι είστε!

Ακόμα θέλω να ευχαριστήσω τα καταστήματα Water Inn, Άβυσσος και Starfish Aquariums για τις χορηγίες τους, αλλά θα το ξαναδηλώσω σε ειδικό θέμα.


Θέλω να συγχαρώ όλους τους συμμετέχοντες! Ανεξάρτητα από το πώς είδε ο καθένας τα ενυδρεία που στήθηκαν εμείς που ήμασταν εκεί ξέρουμε με τι μεράκι τα έστησαν όλοι και τι δυσκολίες αντιμετώπισαν και κανένας συμμετέχων δεν αρνήθηκε να βοηθήσει τον διπλανό του όποτε χρειάστηκε!


Μακάρι να είμαστε όλοι καλά και να έχουμε τη δυνατότητα σε δύο χρόνια να στήσουμε ακόμα περισσότερα ενυδρεία! Θέλω να το ξαναζήσω! Νιντάλ να έχεις το κουράγιο και όπως μπορούμε θα βοηθάμε!


Ειδικές ευχαριστίες από μένα στον Ντίμη που άναψε το σπίρτο και ήταν ο ιθύνον νους της όλης προσπάθειας!



Υ.Γ.: Κύριε Bleher δίνουμε ραντεβού!
__________________
Aquascaping Contest 2013
Στέλιος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01602 seconds with 11 queries