Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #37  
Παλιά 10-02-14, 16:43
Το avatar του χρήστη bloskas
bloskas Ο χρήστης bloskas δεν είναι συνδεδεμένος
Moderator
 
Εγγραφή: 01-03-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 1.177
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από piranha friend Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι γαρίδες είναι ενδιαφέροντα πλάσματα... Αλλά η ομορφιά σταματάει κάπου.. Και από εκεί και πέρα παραμένει η ίδια και η ίδια συμπεριφορά..

Είχα στο παρελθόν γαρίδες(red cherry), θα ήθελα να βάλω σπάνια ήδη( βλέπε: blue tiger,tiger,blue perl,snowball ...κ.α.) αλλά δεν σκοπεύω να κάνω αυτό τώρα.. Εχω τις κιχλίδες και έχω βάλει στοίχημα με τον εαυτό μ ότι θα τα κρατήσω ζωντανά για όσο περισσότερο μπορέσω..

Και για να απαντήσω σε αυτό με τις συνθήκες, το έχω καταφέρει πολλάκις με διάφορα ψάρια..Θα τα καταφέρω και τώρα με πολύ συχνές μετρήσεις και με τη βοήθεια σας αμα την χρειαστώ σε κάτι..
ρε συ Παναγιωτη..μπορεσες να κρατησεις εστω red cherry??..οχι! εχεις καταφερει να κρατησεις καποιο απο τα πολλα ψαρια που εχουν περασει απο τα χερια σου?.. οχι.! εχεις καταφερει να κρατησεις εστω φυτα με επιτυχια?? Ασε μας με τα σπανια ειδη σου.. βλεπεις παω να σου μιλησω ομορφα και αισθανομαι οτι μας κοροιδευεις με αυτα που λες. το 30 λιτρο ενυδρειο γινεται στα χερια καποιου με μερακι που θα ασχοληθει αλλιως ειναι απλα μια γυαλα με νερο
και σιγουρα δε μπορει να φιλοξενησει τα ειδη που θελεις. και σιγουρα αλλο γεννηστρα και αλλο ενυδρειο. αλλο το ενα αλλο τ'αλλο.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01496 seconds with 11 queries