Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 16-06-13, 23:32   #1
Λάθος κίνηση
 
Το avatar του χρήστη TheMiltos21
TheMiltos21
Member
Εγγραφή: 06-05-2013
Περιοχή: Σέρρες
Μηνύματα: 47

Εμφάνιση έκδοσης για εκτύπωση Αποστολή αυτής της σελίδας μέσω email
TheMiltos21 Ο χρήστης TheMiltos21 δεν είναι συνδεδεμένος 16-06-13, 23:32
Αξιολόγηση: (1 votes - average)

Προσωρινά,μέχρι αύριο που θα δώσω τον μονομάχο μου σ'ένα φίλο μου (που τον είχα βγάλει απ'το ενυδρείο μου) τον έχω σ'ένα βάζο.

Ο μπαμπάς μου είναι ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΣ! Σ'ένα ενυδρείο με 5 νεον τετρα και εναν μονομαχο εχω τωρα 5 τετρα,3πλατυ,3γκαπυ...Ο πατερας μου,τον "αγαπα" τον μονομάχο και θελει να τον κρατησουμε.Αφησα τον μονομαχο για πολυ λιγο μες στο ενυδρειο με την αποχη ετοιμη για ενα demonstration απο τη συμπεριφορα του μονομαχου (χωρις να τσιμπησει ψαρι,μονο κυνηγητο και "γενιάδα").Τον έβγαλα,και τον ξαναβαλα στο βαζακι.Ενω ημουν εγω στο PC αυτος έκανε τη χαζομαρα...Αφησε τον μονομαχο για ενα 10λεπτο στο ενυδρειο ΕΝΩ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ πως ειναι ψαρι που δυσκολα συγκατοικει με αλλα και παλι εξαρταται απο τη συμπεριφορα του ιδιου.Επισης του ειπα πως τα γκαπυ με τις κινησεις και την ουρα τους ο μονομαχος τα περναει για αλλους μονομαχους.Αυτος τον εβαλε μεσα... συνεπειες:

Η ουρα ενος πλατυ εγινε ενα ωραιοτατο οριζοντιο "U"
Η ουρα του αρσενικου γκαπυ ειναι πολυ λιγο τσιμπημενη

ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ,Η ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ??? ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ!!!
Καλα λεγατε να διαβασει λιγο στο forum,του'πα,κατι που δεν εκανε ποτε.Στενοχωρηθηκα παρα πολυ, κι επειδη θυμωσα πολυ (ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ) μ'αποκαλει καθυστερημενο.

http://www.youtube.com/watch?v=1HD7MAjrp6g


MOD Edit: Σου αλλάζω τον τίτλο γιατί ήταν λίγο άκομψος ο δικός σου.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη exelix : 17-06-13 στις 00:58.
Εμφανίσεις: 3188
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01507 seconds with 12 queries