Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 28-09-04, 02:36
Tolis Ο χρήστης Tolis δεν είναι συνδεδεμένος
Δικτάτωρ
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.612
Προεπιλογή

Σαν ιδιοκτητης του board, εχω τονισει και ζητησει παρα πολλες φορες απο τα μελη, οταν απαντουν σε μια ερωτηση να ειναι προσεκτικοι και να επισημαινουν τυχον κινδυνους που κρυβει η απαντηση τους (αν κρυβει καποιους). Κι επειδη εδω η απαντηση σαφως κρυβει κινδυνους, (πραγμα που το διαβαζω χρονια ακομα κι εγω που δεν ασχολουμαι με το θαλασσινο), τους επεσημανε ο αμεσως επομενος απαντων, θυμιζοντας και αυτος οτι πρεπει να επισημαινονται οι κινδυνοι, και καλα εκανε.

Σχολειο δεν ειμαστε, αλλά ασχολουμαστε με κατι που αν δεν το κανουμε σωστα κοστιζει ζωες. Γιαυτο, ναι, θα λεμε στον καθενα πως πρεπει να απανταει εδω μεσα, γιατι δυστυχως πολλοι παιρνουν τις απαντησεις μας τοις μετρητοις και κανουν οτι λεμε χωρις να εμβαθυνουν λιγο.

Παράθεση:
Εφόσον το δοκίμασε, το συνεχίζει και δεν έχει προβλήματα καλά κάνει και το γράφει. ......................... Πάντως εγώ γουστάρω να γράφονται οι εμπειρίες του καθενός απο εμάς εφόσον έχει δοκιμάσει κάτι και του πάει καλά.
Κανεις δεν ειπε να μην γραφονται οι εμπειριες, και κανείς δεν ειπε οτι οι αποψεις του Θεοφιλου "κανουν κακο" οπως ισχυριζεται. Ειπαμε οτι πρεπει να επισημαινονται και τα αρνητικα αυτων των αποψεων.

Κι επειδη περα απο την προσωπικη αντιπαραθεση που εγινε, ο δευτερος πληθυντικος απευθυνεται και σε αλλους, θα ηθελα, με παραθεσεις και υποδειξεις, να μου πει ο Θεοφιλος, σε ποιο σημειο των ποστς θεωρει οτι τον τιμωρησαμε και σε ποιο σημειο οτι προστατεψαμε τον Νικτσο.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,09257 seconds with 11 queries