Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 20-11-09, 00:16
bokostas Ο χρήστης bokostas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη Καλαμαριά
Μηνύματα: 3.551
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχεις τα σκαλαρια με ξιφοφορους?
Τα μωρα θα πρεπει να τα βαλεις σε ενα αλλο ενυδρειακι μονα τους αν θες να ζησουν και να μεγαλωσουν!!
Όχι τα σκαλάρια, αυτά είναι μαζί με άλλα σκαλάρια, κόρυς και καρδινάλιους.
Τα κριμπένσις είναι μαζί με ξιφοφόρους σε άλλο ενυδρείο και δεν θα το πιστέψετε, την ώρα που έγραφα το αρχικό πόστ,
μία ξιφοφορίνα γεννούσε και πρόλαβα να σώσω 25 μικρά, Θεέ μου πού θα τα βάλω,... γυναίκα θέλω κι άλλο ενυδρείο.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos1972 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάλι με το photoshop έπαιζες;
Καλά δεν ντρέπεσαι να ιδιοποιείσαι γέννες άλλων, βάζοντάς τες σε δικό σου aquascape;
Χώρια που είσαι πίτα στην άλγη!


Πάντα τέτοια παλιοαπατεώνα!!!
Ένα μεγάλο μπράβο και στη γυναίκα σου, που (σε ανέχεται και) απ όσο ξέρω έχει "μαύρη ζώνη" στην ιχθυοβρεφοκομία!!!!
Γι αυτό έβαλα τα βιντεάκια, γιατί ήξερα ποιός θα το αμφισβητούσε, άπιστε Θωμά, εντάξει ξέρω ότι κάνεις πλάκα και σ' ευχαριστώ,
όσο για τη γυναίκα μου, αυτή τρελλαίνεται με τα μωρά και με βάζει να τα μαζεύω και να προσπαθώ να σώσω όσα περισσότερα γίνεται.


Παιδιά σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές, γέννες ζωοτόκων είχα πολλές και στο παρελθόν και είναι πανεύκολες, αλλά πρώτη φορά
μου έτυχε να έχω σχεδόν ταυτόχρονες γέννες από 4 διαφορετικά είδη (ξίφους, μπλακ μόλλυ, σκαλάρια και κριμπένσις) και είμαι
ενθουσιασμένος και αγχωμένος για το πόσα θα καταφέρω να σώσω, αφού δεν υπάρχουν άδεια ενυδρεία για να τα βάλω όλα χώρια.
Κλεόβουλε δεν ξέρω αν θα πάρω άδεια ταξί σαν πολύτεκνος, αλλά ένα 5ο ενυδρείο το θεωρώ σίγουρο κι επιβεβλημένο.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01628 seconds with 11 queries