Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 03-02-09, 01:53
VaLia Ο χρήστης VaLia δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 02-02-2009
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 18
Προεπιλογή

πωπω εχω διαβασει 1 μηνα τωρα τοσα πολλα ξενυχταω και δεν χορταινω τις φωτο απο λιμνες..εχω ξεσηκωθει....παιρνω πρωι πρωι το φτυαρι.....φετος απεκτησα σπιτι με κηπο και θελω παρα πολυ μια λινουλα με καταρακτη...οχι υπερπαραγωγες γιατι και ο κηπος μικρος ειναι και εχει και γατες που πηδανε μεσα αλλα εχω χωρο για μια λιμνουλα σαν του arisk....εχω εντυπωσιαστει με το τι μπορουμε να κανουμε οταν θελουμε και βαλουμε την φαντασια μας σε δραση....απλα θα σας κουρασω σιγα σιγα αυτον τον καιρο γιατι οπως εμαθα ειναι καλη εποχη να ξεκινησω σιγα σιγα....απλα ειναι τοσα πολλα αυτα που εχουν γραφτει και ειναι ολοι τοσο εμπειροι που εχω μπερδευτει...:confus ed:.εχω γενικα καταλαβει πως λειτουργουν τα πραγματα και πανω κατω τι χρειαζεται αλλα επιεδη δεν θελω να γινω ....''ψαρο-δολοφονος'' θα χρειαστο λιγο απο τον χρονο σας...αρχικα για μια λιμνουλα τετοιου μεγεθους οπως παραπανω τι διαστασεις χρειαζονται???α!και μετα το σκαψιμο χρειαζεται να ριξω και τσιμεντο γιατι ο κηπος εχει κοκκινοχωμα...μην κατσει με την πιεση το εδαφος και χαλασουν ολα?!?!υποστρωμα ή liner(το λεω σωστα???) που το βρισκω γιατι εψαξα λιγο και ειδα εξωφρενικες τιμες τυπου 300 ευρω....


σορυ για τα τοσα που εχω να ρωτησω αλλα εχω διαβασει τοσα εδω και δεν ξερω πλεον τι να πρωτοπαρω....και απο που να αρχισω...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01388 seconds with 11 queries