Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 03-10-10, 17:01
Το avatar του χρήστη kiriles
kiriles Ο χρήστης kiriles δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-09-2010
Περιοχή: Ρόδος-Αθήνα
Μηνύματα: 201
Προεπιλογή

καλησπερα φιλε και εγω απο ροδο ειμαι , ειχα πιασει πριν δυο χρονια καμια 30αρια γκιζανια και τα εβαλα σε 60λ ( τα επιασα απο Αρχιπολη ) αλλα σε κανα μηνα πεθαναν ολα . Αλλοι βεβαι φιλοι μου που επιασαν τα εχοθν εδω και δυο χρονια σε σε πολυ μικρη ποσοτητα νερου και ομωσ ζουν τελεια και οχι απλα επιβιωνουν.οσοι δεν ειναι απο ροδο και δεν εχοθν δει γενικα σε τι αθλιες συνθηκες επιβιωνουν τα ψαρια στη φυση δεν μπορουν να καταλαβουν οτι πιανοντας τα τα εσωσες .επιχειρησα ξανα πριν ενα μηνα να πιασω αλλα στο σημειο που ειχα παει παλαιοτερα δεν βρηκα τιποτα παρα χωμα και ετσι εβαλα καποια ψαρια απο τι λιμνη ενος φιλου μου και νομιζω οτι ειναι κουνουποψαρα . η αληθεια ειναι οτι αν εξαιρεσεις το οτι ειναι γκριζοκιτρινα και εχουν μικρη ουρα μοιαζουν πολυ με τα γκαπι . μηπως καποιος απο εσας εχει καποια φοτο απο κουνουποψαρα να δω πως ειναι ???
-------------------------
βασικα τα βρηκα αυτα πρεπει να ειναι ετσι ? http://www.enydriofilia.net/forum/vi...php?f=43&t=119
__________________
medicus curat , deus sanat .

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kiriles : 03-10-10 στις 17:01 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01389 seconds with 11 queries