Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 14-08-18, 23:23
Νικολέτα Ο χρήστης Νικολέτα δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 02-08-2015
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 531
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από odin79 Εμφάνιση μηνυμάτων
Νικολετα θα σου εγραφα ακριβως αυτο που σου ειπε και ο Γιαννης.. εγω χερια σε ενυδρειο λιμνη βαζω μονο οταν ειναι απολυτως απαραιτητο... φαντασου εκει που καθεσαι στον καναπε και βλεπεις αν ανεβηκε κανα μηνυμα στο γκαπ να σε τραβηξω απο τον καναπε και να σου πω μπανακι σε αλατι γρηγορααααα.. ασε το νεο ψαρακι να ενκλιματιστει και τα υπολοιπα να τον γνωρισουν.. το να σκαλιζεις το ενυδρειο προσφερει μονο στρες και τα χρυσοψαρα ειναι ψαρια που ειναι πετ αν σε εμπιστευτουν τρωνε απο το χερι σου και σε αφηνουν να τα χαιδεψεις.. η υπερβολικη αγαπη σκοτωνει (τρωω την γλωσσα μου)
Συμφωνώ απόλυτα απλώς προτιμώ να τα αλλάζω ενυδρεία με το χέρι και όχι με απόχη . Με εμπιστεύονται μόνα τους έρχονται τα γλυκούλια μου και τρώνε από το χέρι όταν βάζω το χέρι με τροφή μεσα στο νερό , απλως οταν νιωθουν οτι τα πιάνω και στριμοχνωνται ανάμεσα στα δάχτυλα τότε αντιδρουν και τρέχουν και μετά άντε να τα πιάσεις αλλά οταν τα πιάνω προσεχω πάρα πολυ γενικώς σίγουρα απο εδω και περα δεν υπάρχει λογος να τα ξαναβγάλω παρα μονο κατι εκτακτο εαν συμβει ή οταν τα μεταφέρω στην λίμνη .


Να και το βιντεο 5 λεπτά μετά το αλατόνερο , έσκασα στα γέλια μολις τελίωσα το βίντεο δεν άντεξα με τον μικρό μοορ χαχαχαχαχα , όλο κάπου κολλούσε και σκάλωνε στην αρχη

https://www.youtube.com/watch?v=R29n...ature=youtu.be
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01706 seconds with 11 queries