Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 09-11-09, 00:30
jasperaki81 Ο χρήστης jasperaki81 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-11-2009
Περιοχή: palio faliro
Μηνύματα: 44
Προεπιλογή

Φυσικα!!!το παιρνω σφαιρα!!!!

Βασικο ερωτημα του αντρα μου που επιμενει να ΜΗΝ παρω τα ψαρια πισω γιατι ειναι αρρωστα αν βαλουμε τα αρρωστα ψαρια πισω και πχ πεθανουν η παραμεινουν αρρωστα ΜΕΤΑ πρεπει να ξανα στρωσουμε απο την αρχη το ενυδρειο???????????????????????δεν θα εχουν προσβληθει τα φυτα πχ οι πετρες κτλ...?????η ειναι ΜΟΝΟ στα ψαρια?Γιατι λεει αν ειναι και πρεπει να ξανακανουμε ΟΛΗ αυτην την διαδικασια ας βαλουμε καινουργια υγιη ψαρια μεσα.......

Επισης αεροαντλια χρειαζετε?
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων
Οταν ριξεις το μπολι στο φιλτρο ... και κανεις μια μεγαλη αλλαγη νερου ... Η αμμωνια και ΝΟ2 θα μηδενιστουν!
Οταν λες μυκητες εννοεις κατι ασπρο σαν βαμβακι??

ναι!το ενα σκαλαρι μου το εχει στην ουρα.Εχω βαλει και αλλο ποστ στην ενοτητα αυτη και μαζι μια φωτο αν θελεις κοιτα το να μου πεις και εσυ.Μαλλον μυκητες ειναι.
Τα υπολοιπα δεν δειχνουν να εχουν κατι.Αλλα λογιακα θα κολλησουν ε?
το ενα platy εχει αλλαξει.Καθετε συνεχεια στον πατο.Κολυμπαει μετα λιγο αλλα πολυ γρηγορα κ οχι οριζοντια σαν τα αλλα , αλλα καπως ορθιο.κανει και αποτομες σπαστικες κινησεις οταν κολυμπαει.Δεν ειναι σαν τα αλλα.
Εμφανισιακα δεν εχει κατι ομως....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jasperaki81 : 09-11-09 στις 00:30 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01461 seconds with 11 queries