Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 17-02-11, 03:21
Το avatar του χρήστη zapatas
zapatas Ο χρήστης zapatas δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Περιοχή: πειραιας
Μηνύματα: 662
Send a message via Skype™ to zapatas
Προεπιλογή

εγω ειχα παρει 6 γαριδουλες, μεσα σε 2-3 μερες εχασα μια, οποτε μεινανε 5. της ειχα σε ενα αλλο ενυδρειο κοινονικο για 2μηνες περιπου, αλλα δεν εβλεπα ουτε γεννες ουτε τιποτα, και ετσι αποφασισα και αδειασα απο ζωντανα εναν κυβο 45χ45χ45 που ειχα και τις εβαλα εκει αγοραζοντας αλλες 5 . οποτε τις εχω 10, οι καινουριες μου βεβαια ειναι πιο μικρες αλλα ευελπιστω μεσα σε κανα μηνα να δω καμια αυγομενη. παντως στα λιτρα μου ουτε που φενονται οι γαριδες, ειναι ελαχιστες ετσι, οποτε μου περισευουνε 30 ευρωπουλα θα χτυπαω μια 5αδα ωστε να της κανω καμια 20αρια στο συνολο μπας και δω προκοπη, σε πεχα γυρω στο 7 τις εχω με πεντακαθαρο νερο φυτεμενο με 2 μεγαλες ριζες μεσα οποτε και κρυψονες εχουνε και απο ολα. τωρα θα δειξει και εγω στην αρχη ειμαι παντως
καλη τυχη και σε σενα και μην φοβασαι στην διατυρηση τους αφου τους κανεις καλη προσαρμογη δεν ειναι δυσκολες. τις ρουτινες σου να προσεχεις και ολα θα πανε καλα, για γεννες δεν μπορω να σου εγγυηθω, γιατι πρεπει να παιζουνε πολλα με αυτες τις γαριδουλες!
__________________
Το ακούω και το ξεχνώ. Το βλέπω και το θυμάμαι. Το κάνω και το καταλαβαίνω.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01444 seconds with 11 queries