Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 18-01-13, 09:08
Το avatar του χρήστη ignatios
ignatios Ο χρήστης ignatios δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 06-03-2011
Περιοχή: komotini
Μηνύματα: 366
Send a message via Skype™ to ignatios
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από snakepanos Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλως ξαναηρθες φιλος ,,,καλα εχει το στρατηγο εκει στα μερη σας και ρωτα ς εμας να σου πουμε ,,ο Σταυρος ξερει τα παντα απο τους ποιο παλιους στον χωρο,,δωσε τον χαιρετίσματα απο τον Παναγιωτη που του εδωσες ενα ενυδρειο πέρυσι πεστον θα καταλαβει ποιος ειμαι.
Ο Σταύρος μόνο ενυδρείο με κιχλίδες δεν είχε στήσει μέχρι τώρα, το έκανε και αυτό. Όσο για τα χαιρετίσματα να είσαι σίγουρος ότι θα μπει να δει την παρουσίαση του ενυδρείου, επομένως θα διαβάσει τα λεγόμενα σου.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikosm1 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραίο στήσιμο μπράβο!
Χωρίς να θέλω να στο χαλάσω, μία αποικία tropheus είναι ό,τι πρέπει.
Άν επιμένεις όμως για malawi μία αποικία demasoni θα φανεί όμορφα
Δεν είμαι κάθετα αντίθετος με τα tropheus αλλα είχα στο μυαλό μου LABIDOCHROMIS CAERULEUS. Τι πιστεύεται ότι είναι καλύτερα. Να υπενθυμίσω ότι υπάρχει σοβαρή έλλειψη χρόνου και πέρα από τις αλλαγές που θα γίνονται κάθε 14 μέρες (ή αν είναι καλύτερα κάθε εβδομάδα) δεν μπορώ να διαθέσω και πολύ χρόνο.


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από johnpecn` Εμφάνιση μηνυμάτων
φοβερο ενυδρειο εφτιαξες Ιγνατιε συγχαρητηρια οι πετρες εχουν απιστευτο χρωμα! τι πετρες ειναι;
Οι πέτρες είναι αγορασμένες από το leroy Merlin και τα 120 κιλά τα πλήρωσα 30 ευρώ. Δεν ξέρω την ονομασία τους, ο Σταύρος μου είχε δώσει ένα δείγμα που το έδωσα σε ένα φίλο από Θεσσαλονίκη και μου τις έφερε. Πιθανόν ο Σταύρος να ξέρει την ονομασία τους και να μας την γράψει.
__________________
http://www.igna.gr
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01601 seconds with 11 queries