Θέμα: δισκοι?
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 15-04-11, 13:17
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chemical mac Εμφάνιση μηνυμάτων
μάλλον δεν έχεις δει τα ποστ, τις φωτογραφίες και τα βίντεο του Χαραμάδα
μπορεις να βοιθησεις να τα δω ? γιατι την προιγουμενη φορα μονο τα δικα μου ψαρια ειδα τιποτα αλλο
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sotiris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
Κωστή, όπως είδες, είπα ότι και εγώ διαφωνώ κάθετα με την διατήρηση δίσκων σε τόσο μικρά ενυδρεία.............. αλλά ούτε μπορούμε να κάνουμε τον χωροφύλακα στον καθένα, ούτε και αυτός είναι ο λογος ύπαρξης αυτού του χώρου στον οποίο βρισκόμαστε όλοι και γράφουμε τις σκέψεις μας.

Γράφει ο καθένας μας τις απόψεις του, και μέχρι εκεί.

Δεν υπάρχει κανένας λόγος να σκοτωνόμαστε για την διαφορετικότητα των απόψεων του καθενός.

Άλλωστε όπως έχω ξαναπεί, προσωπικά, σέβομαι ΟΛΕΣ τις απόψεις και το μόνο που με εκνευρίζει αφάνταστα, είανι το να πιστεύει κανείς ότι αυτός και μόνο αυτός, έχει την σωστή σκέψη............ η απολυτότητα των απόψεων με χαλάει, όχι η διαφορετικότητα.

Ρε συ Μάκη, μην το συνεχίζεις και εσύ σε αυτό το στυλ............. πάλι χαμός θα γίνει....... δεν το βλέπεις;;;;;;;
θα σου απαντισω αμεσως .. σκεψου να πουμε οκ ειναι καλα τα 90 λιτρα για δισκους που δεν ειναι οκ το ξερεις και το ξερω αμα δεχθουμε το 90 αυριο θα βγει καποιος αλλος και θα πει αφου τους κρατατε σε 90 εγω δε μπορω σε 60 και παει λεγοντας για ποιο λογο να περαστει ενα τετειο χαζο μηνυμα απο ενα φορουμ που θελει το καλο τον ψαριων
δηλαδη εγω κι εσυ που ταιζουμε ρευμα 400+++++ λιτρα νερα ιστοριες ειμαστε μ@@@@@@ ? αμα ειναι να τους βαλω κι εγω στο 50 και εκει που εβαλα το μεγαλο ενυδρειο να βαλω ενα home cinema και οχι να καθομε στην καρεκλα και να βγαζω τα ματια μου στο pc
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη harris samos : 15-04-11 στις 13:17 Αιτία: Automerged Doublepost
 
Page generated in 0,01539 seconds with 11 queries