Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 16-08-11, 17:28
Το avatar του χρήστη irongud
irongud Ο χρήστης irongud δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-12-2010
Περιοχή: Πειραιας
Μηνύματα: 511
Προεπιλογή Malawi απο το 0

γεια και χαρα σας. ειπα κι εγω να παρουσιασω το ολο στησιμο του αφρικανικου μου. ξεκινησα με τη γυαλα μου 100Χ45Χ55 αδεια. πηγα στα λεγραινα κοντα στο σπιτι μου μαζεψα αμμο θαλασσης απο την παραλια την κοσκινισα και την περασα 6-7 νερα. μολις μπηκε στο ενυδρειο καφετισε το νερο αλλα την αλλη μερα το πρωι το 2217 μου το ειχε κανει γυαλι και παλι
αμμος:


μετα για καλη μου τυχη 50 μετρα απο το σπιτι μου εντοπισα 2 σωρους σα το υψος μου με πετρες ιδανικες για νταμαρι (τα καλα του να μενεις εξοχη. τα κακα ειναι πως δεν εχει δουλειες)
πηρα λοιπον μερικες μια λεκανη και εναν κουβα για την ακριβεια και αρχισα το πλυσιμο.

θα παρατηρησατε φυσικα το πολυ αντρικο ροζ καρεκλακι της κορης μου...

απο τη συνολικη ποσοτητα η οποια μου φανηκε πολυ ξεκινησα με αυτες οι οποιες και τελικα ηταν υπεραρκετες


περισσεψαν λοιπον αυτες οι οποιες ηδη καβατζωθηκαν απο φιλο


το στησιμο:


σαν πρωτη εκτιμηση δε θα ηθελα να βαλω αλλες πετρες για το φοβο κατολισθισης αλλα και πηξιμο του ματιου... περιμενω τις αποψεις σας καθοτι 5 μικρα μαινγκανο αδημονουν να κανουν την πρωτη τους βουτια στο νεο τους σπιτακι...
και μετα αλλα 5 μικρα λαμπιντο μολις βρεθουν....

υγ: τα μηλοσαλιγκαρα τρωγονται απο κιχλιδες? τα αφησα μεσα για να ταιζουν λιγο τη βιολογια του φιλτρου μου ωσπου να μπουν ψαρια...
__________________
Ο καθένας μας έχει 3 πρόσωπα.
Αυτό που δείχνει , αυτό που νομίζει ότι είναι , και αυτό που πραγματικά είναι...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01667 seconds with 11 queries