Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #52  
Παλιά 15-08-04, 15:06
Abdul Ο χρήστης Abdul δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-06-2004
Μηνύματα: 49
Προεπιλογή

ΠΩΠΩ ρ΄αδερφάκι μου νίκτσο τελικα μου δίχνεις οτι έχεις μυαλό μικρού παιδιού , λοιπόν θα στα πώ μια και τελευταία και αν ακόμα αδυνατείς να τα καταλάβεις , είσαι άξιος της μοίρας σου ,
1 ) Για σκληρά κοράλια είσαι ο ΜΟΝΟΣ που μηλάει σε αυτό το θέμα (και καταφέρνει να τσακώνετε και γιάυτο το θέμα χωρίς να υπάρχει αντίλογος )ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΗΛΑΣ ΓΙΑ ΚΟΡΑΛΙΑ ΕΔΩ , ΦΤΙΑΞΕ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΜΑ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΕΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΚΕΙ
2 ) Δε ξέρω τη γνώση σου πανω στο Ζ.Β. αλλα καλό βράχο για στρώσημο ενυδρείου μόνο ένας άσχετος θα το πρότινε , εξου και η ονομασία BASE ROCK , ΒΑΣικός το λέει και η λέξη
3 ) Οταν δεν έχεις κάτι να παιθάνει δεν σε νοιάζει ούτε το ΡΗ ούτε οι αλκαλότητες ,
4 ) ΒΑΣΙΚΑ το βρήκα τι τρέχει με σένα , είσαι κολλημένος με τα κοράλια σου , λοιπόν , εγώ σου προτίνω να μη φυτρώνεις εκει που δε σε σπερνουν και να περιορίσεις τις υποδήξεις σου στα άτομα που θα θέλουν να φτιάξουν τροπικό κοραλ/νη ύφαλοο και τίποτα άλλο για τους , αγγλοσαξονομπατσελορπροφεσοράδες αυτό λέγεται STUCK IN THE MIDLE ,
5 ) Αντί να απαντάς σε ερωτήσεις που σου κάνω σε άλλα θρέντ κάθεσαι και αναγάγεις τη συζήτηση σε λογομαχία , και ξέρεις κάτι , δεν είσαι και πολύ καλός (σορυ ρε παιδιά αλλα αφου συνέχει τον τρώει ο π@π@ς του )
6 ) Κόψε το υπερβολικό quote γιατί μου θυμίζεις ένα σπαστικό συμαθητή μου στο δημοτικό " Κυρία κυρία !!! αυτος είπε ....."
7 ) Που χάθηκε ο κάνγκουρας ? ...εεε ???? Πάω στοίχημα οτι τον ξενερώσαμε τον άνθρωπο
 
Page generated in 0,01444 seconds with 11 queries