Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #48  
Παλιά 14-08-04, 15:13
Abdul Ο χρήστης Abdul δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-06-2004
Μηνύματα: 49
Προεπιλογή

Βασίλη , δεν πιάνεις κάτι , οτι το δικό σου ενυδρείο δουλεύει τώρα Χμήνες , οπότε νιτρικά ιστορίες είναι ισορροπημένες , του κάνκγουρα αντίθετα , ακόμα καλά καλά δεν έχει κλήσει μήνα , το νερό ακόμα είναι πολύ διαφορετικό απο της θάλασσας και τα ζωντανά που έχει ένας καλός βράχος δεν μπορούν να αντέξουν ένα τέτοιο περιβάλον . Άλλη η δική σου περίπτωση και άλλη του κάνγκουρα , (δε θέλω να το παίξω μοντ αλλα..) θα μπορούσες να συνεχίσε ις-ται τη κουβέντα για τη δική σου περίπτωση , στο δικό σου 'θέμα΄

Niktso για τη βιβλιογραφία , δεν είμαι απο τους τύπους που είναι με το βιβλίο παραμάσχαλα , ή πριν πώ κάτι ξεσκονίζω ότι έχω για να είμαι έτοιμος να απαντήσω σε όλα και για όλα , πάντως αν θυμάμαι καλά υπάρχει βιβλιογραφία που προτίνει ανώτατο όριο τα 470 , αλλα επειδή είμαι περισότερο ερευνητης παρά χομπίστας με γνωστό αμερικανό ιδίμων σε συζήτηση που είχαμε μου είπε πως τους δικούς του βράχους για τρείς μήνες τους κρατάει μέσα σε νερό με +800mg/l για να μετατραπεί σε Show Rock , σ.σ. υπάρχουν έλληνες που πουλούν τέτοιο βράχο και δεν τρέχει τίποτα αν δεν πωλείτε για premium lR , Και πάνω απο όλα που είδες οτι κάποιος μηλάει για σκληρά κοράλια σε αυτό το φόρουμ ? (μη βιάζεσαι)

ρε νίκτσο , κούλαρε , που στηρίζεις την άποψή σου για το σαμπ ? ( μου θυμίζεις τους σολωμούς , πας αντίθετα στο ρεύμα )
 
Page generated in 0,01434 seconds with 11 queries