Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 21-12-09, 13:02
kalaxan Ο χρήστης kalaxan δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 28-09-2009
Περιοχή: Περαία-Θεσσαλονίκης
Μηνύματα: 370
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agnos Εμφάνιση μηνυμάτων
Ακούστε τι έγινε εχθές.Πήγα σε ένα petshop για να πάρω ένα ενυδρείο μικρό για το μονομάχο μου και πείρα ένα 20 λίτρα .Το θαυμαστό είναι όμως ότι αυτός που είχε το μαγαζί προσπαθούσε να με πησει ότι όσο ποιό μικρό τόσο το καλήτερο με ποιό καλό ένα που έπερνε μισό λίτρο.Δεν έιναι φοβερό;
Είναι κρίμα πάντως άνθρωποι που διαχειρίζονται τόσες ζωούλες για το κέρδος τους να θέλουν σκόπιμα αποκλειστικά το κακό τους.

Αυτός μάλον δεν ήξερε και το συμφέρον του καθώς ένα μεγαλύτερο ενυδρείο αποφέρει μεγαλύτερο κέρδος σαν ενυδρείο καθώς και σαν παρελκόμενα(άμμος-διακοσμητικά-φίλτρο-θερμοστάτης κτλ..).

Ίσως σκέφτηκε κουτοπόνηρα οτι πχ κάθε βδομάδα θα πήγαινες να αντικαθιστάς το ψόφιο ψαράκι και στο τέλος θα αγανακτούσες και θα έπαιρνες ένα ενυδρείο..Ίσως να είναι και αυτό που είπε ο Panos-alex/polis ;h o roussaks..



ΥΓ Εγώ πάντως απο καιρό έχω πάψει να πιστεύω στους ανθρώπους και δε θεωρώ οτι η ζωή τους(στην προκειμένη περίπτωση για τους συγκεκριμένους) αξίζει περισσότερο από ένα ζωάκι που ταλαιπωρούν σκόπιμα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01367 seconds with 11 queries