Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 17-09-12, 18:57
Το avatar του χρήστη Immortal
Immortal Ο χρήστης Immortal δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-06-2012
Περιοχή: Ζωγράφου
Μηνύματα: 269
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Malawi Lover Εμφάνιση μηνυμάτων
το ξερω οτι τζαμπαα γραφω,αλλα...σκεψουυ....αυτη την στιγμη που μιλαμε μπορει να βαζει το κλοουνακι σε ενα ενυδρειο χωρις φωτισμο χωρις φιλτρο ή κυκλοφοριτες...χωρις τιποτα...και αυτο σιγα σιγα να αργοπεθαινει...! Επρεπε να της πουμε πως κανει κανα 100ευρω να μην παρει ΚΑΝ!
Δυστυχώς όπως έγραψα παραπάνω, δε μπορούμε να τα σώσουμε όλα... Πάρτε το απόφαση, όποιος θέλει να τα κάνει στραβά θα τα κάνει... Από κει και πέρα το να δώσεις ψεύτικες πληροφορίες αναιρεί νομίζω το σκοπό για τον οποίο υπάρχει το φόρουμ... Παιδιά θα πεθάνουν και ψάρια στα χέρια άσχετων αλλά και ασυνείδητων... Εφόσον κοστολογείται η ζωή και πουλιέται και αγοράζεται δεν υπάρχει δυνατότητα να κάνεις κάτι... Μόνο σωστή πληροφόρηση μπορείς να δώσεις. Αντίστοιχες περιπτώσεις υπάρχουν σε όλα τα κατοικίδια ζώα... Δεν είμαστε αστυνόμοι, χομπίστες είμαστε...
Με το να κάνουμε το φόρουμ επιθετικό προς τους λιγότερο σχετικούς ή τελείως άσχετους δε νομίζω ότι θα τους σταματήσουμε από το να κάνουν λάθη... Απλά θα τους διώξουμε. Και όχι μόνο αυτούς αλλά όλους όσοι μπουν για να πάρουν πληροφορίες και θα διαβάσουν τα αντίστοιχα threads... O λόγος που το λέω είναι γιατί σε αντίστοιχη κατάσταση βρέθηκα προσφάτως σε άλλο φόρουμ και ενώ ζητούσα πληροφορίες δέχτηκα απίστευτες επιθέσεις για την επιλογή μου να μην πάρω σκυλί από Έλληνα εκτροφέα... Τέσπα... Υπομονή....
Sorry αν κούρασα αλλά δε θέλω να δω αυτό το φόρουμ να γίνεται όπως το προαναφερθέν...
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01459 seconds with 11 queries