Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #97  
Παλιά 26-10-06, 13:45
Tolis Ο χρήστης Tolis δεν είναι συνδεδεμένος
Δικτάτωρ
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.612
Προεπιλογή

Επειδη τα περισσοτερα που γραφει ο Water inn εχουν καλυφθει στα προηγουμενα ποστ μου, δεν θα μακρυγορησω. Να πω με αφορμη αυτο

Παράθεση:
Θεωρουσα οτι ο ΠΣΦΕ θα επρεπε οταν ετοιμαζοταν το water inn να ειχαν ερθει να ειχαν συζητησει μαζι μου να δουμε τι σκεφτομαι τι θελω να κανω τι μυαλο κουβαλαω στο κεφαλι μου αν χρειαζομαι καποια βοηθεια ή συμβουλη μετα και απο τοσο ντορο που ειχε γινει στο forum
δυο πραγματα ομως γιατι πολυ εχει παρεξηγηθει το πραγμα με τα μαγαζια.
Ο ΠΣΦΕ ειναι συλλογος φιλων του ενυδρειου και του χομπυ. Στο καταστατικο δινεται ξεκαθαρα ο ορισμος του χομπυ. Δεν εχει ο ΠΣΦΕ καμμια δουλεια, να πηγαινει σε μαγαζια που ετοιμαζονται η θα ετοιμαστουν ή προυπαρχουν και να ρωταει τι σκεφτονται, τι εχουν στο κεφαλι τους ή να τους δινει συμβουλες. Η σχεση του με ολα τα μαγαζια ειναι καθαρα ενημερωτικη, και στην περιπτωση μονο του περιοδικου που εκδιδει ειναι και επαγγελματικη με οποια μαγαζια κρινουν οτι θελουν να καταχωρησουν μια διαφημιση στο περιοδικο.
Τα μαγαζια κανουν την δουλεια τους, που σε παρα πολλες περιπτωσεις δεν συμβαδιζει με αυτο που προασπιζεται ο Συλλογος. Και θα επαναλαβω ακομα μια φορα. Το χομπυ ΔΕΝ ειναι και ΔΕΝ εξαρταται απο τα μαγαζια.

Και επι του προκειμενου, η μονη απαντηση που εχουμε επι του θεματος των παπαγαλοψαρων, υβριδιων, βαμμενων κλπ απο τον Water Inn, ειναι οτι εδω υπαρχουν τοσα αλλα προβληματα, με αυτα θα ασχοληθουμε? Αν κανω λαθος, να με διορθωσει, και να πει κι αν θεωρει το προβλημα χωρις σημασια για το χομπυ.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01513 seconds with 11 queries