Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 04-07-18, 10:43
Νικολέτα Ο χρήστης Νικολέτα δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 02-08-2015
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 531
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΔημήτρηςΤ Εμφάνιση μηνυμάτων
Νικολέτα μου βάλε το σαμπ ανάποδα να βρεις την υγεία σου .θα το κάνεις μια φορά κ θα ησυχάσεις. Το προς πίσω κ ξεμπέρδεψες. Αφού χωράνε οι αντλίες, στο διαμέρισμα που Τώρα είναι οι σωλήνες τις επιστροφής. 15 λεπτά δουλειά είναι.
Καλημέρα Δημήτρη , ναι θυμάμαι μου το είχες πει απλώς μετά δημιουργείται το άλλο προβλήμα που σου είχα πει , οτι ενω τώρα τα χωρισματα ειναι διαδοχικα ολοένα και χαμηλότερα κατα 1-2 ποντους το καθένα από το προηγούμενο , με αποτέλεσμα την υπάρξη ξεχωριστών διαμερισμάτων με υπερχειλιση απο το πρωτο στο δευτερο και ουτο καθεξης , αμα γυρίσω το σαμπ αλλιως θα ειναι διαδοχικα προς τα πανω τα χωρισματα με αποτέλεσμα οταν το νερο γεμίσει το ένα και παει στο δευτερο οταν γεμίσει το δευτερο και παει στο τρίτο το πρωτο και το δευτερο θα ειναι ένα διαμερισμα , το ιδιο θα γινει και με το τριτο οταν το νερο παει στο 4ο διαμερισμα δεν ξέρω εαν το εξηγω καλα και σας δινω να το καταλαβετε . Νομιζω οτι εν τελει θα εχω ενα εννιαιο διαμερισμα και δεν ξέρω εαν αυτο ειναι σωστό . Πάντως σέβομαι απόλυτα την άποψη σου και εάν εν τέλει δεν την ακολουθήσω ελπίζω να μην σε στεναχωρήσω Δημήτρη μου που τόσο με υποστήριξες .
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01439 seconds with 11 queries