Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 21-01-09, 18:30
Το avatar του χρήστη phaerimm
phaerimm Ο χρήστης phaerimm δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-06-2008
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 87
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην phaerimm
Προεπιλογή

δεν ειναι σε λειτουργια τωρα, την ειχα στην εξοδο του κανιστρου για αργοτερα...

μιωνει κυνδινους παρασιτα και τετοια
-------------------------
ααααααααα
την ξερετε την ιστορια με τον παππου και τον εγγονο?

παει ο παπους Κωστας απο το μαντρι στο χωριο να πουλισει το γαλα της ημερας
περνει μαζι τα 2 γαιδουρια, σο ενα φωρτωνει το γαλα και στο αλλο τον εγγονο του τον γιαννακη

στον δρομο τους βλεπει η κυρα μαριγω και λεει στον γιαννακι 'δεν ντρεπεσε παιδακι μου να αφινεις τον παππου να κουραζετε? κατεβα αμεσως απο το γαιδαρο να ανεβει ο παπους'

κατεβενει ο γιαννακης, ζηταει και συγνωμη απο τον παπου και απο την κυρα μαριγω και συνεχιζουν

σε λιγο πετιχενουν ην Θεια Κουλα, και η θεια κουλα απο μακρια αρχιζει την μανουρα... και τι το πιρες το παιδι μαζι , ποσα χιλιομετρα θα κανει, να το αφινεσ πισω στο μαντρι αν ηθελες εσυ την ανεση σου κτλ... και ο παπους ανεβαζει και τον γιαννακι στον γαιδαρο, και προχορανε ετσι για λιγο ακομα μεχρι.....

που πετιχενουν τον παπα του χωριου, και δεν ντρεπεστε το ζωντανο, που αγκομαχαει με τους δυο σας στην πλατη του, και αυτο πλασμα του θεου ειναι, και πρεπει να σεβομαστε τα δημιουργηματα του Κυριου κτλ κτλ



ετσι ακριβως νιωθω.... ο ενας βαλτο, ο αλος βγαλτο....

εγω το ειχα βαλει επιδι δεν ειχα ακρετη επιφανια να αναπτιχθουν βακτιρια αρκετα για τα λιτρα και την ιχθιοφορτιση που θα εχει....

το εβγαλα επιδι το βιολογικο υλικο ανταγονιζετε τον βραχο ....

τι ειναι χειροτερο, να εχω λιγοτερα nitro-βακτιρια ή να εχει ανταγωνιστη ο βραχος???

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη phaerimm : 21-01-09 στις 18:30 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01459 seconds with 11 queries