Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 02-09-09, 23:38
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
δε σε περνουμε απο τα μουτρα χαρη..οτι σου λεμε ειναι για το καλο σου και των ψαριων σου και μονο....προφανως δε καταλαβαμε καλα το λογο που θελεις το ψαρι...
συγνωμη απλα με εχει κουρασει ολο αυτο μου χαρισανε ενα ενυδρειο που δε χωραγε καν στο τρειλερ το εφερα με τα φοβου θεου 1,5 χιλιομετρο 30 λεπτα δυο μερες το καθαριζα νωμιζα οτι χανει τελικα δεν εχανε μετα δε χωραει πουθενα εκτος απο το υπογειο το υπογειο παλιο οι τοιχοι χαλια ρευμα ετσι κι ετσι παραθυρα πορτες τιποτα και ξεκιναμε περιπου 2 εβδομαδες σοβατιζω βαφω βαζω πλακακια κουφοματα ασε το κουβαλιμα δουλευω και ταυτοχρονα το πρωι και επιτελους τελειονω εχθες βασικα θελει ενα χερακι βαψιματακι ακομα με περνει το πρωι το πετ σοπ που ειναι φυλος μου λεει εφερα πολυ ωραιους σκατοφαγους και ρωταω εδω για το ψαρι και ενο σχεδον ολοι καταλαβαν τη ψαρι λεω νομιζω ολοι ετσι το αποκαλουν τελος παντων νερο κι αλατι ζητω συγνωμη εχω κουραστει πολυ και εχω ανχωθει με το αποτελεσμα και μου βγαινουν νευρα .. καταλαβαινετε τη τραβαω ..
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01541 seconds with 11 queries