Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 20-07-09, 11:00
water Ο χρήστης water δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-02-2008
Περιοχή: Rafina
Μηνύματα: 37
Προεπιλογή

λοιπον...

ερωτιση... 8α βγαλω τα 2 παπαγαλοψαρα και το οσκαρ οπως πολυ σωστα ειπατε απο το ενυδριο

και το ερωτιμα μου....

8α χωρεσουν... αυτα τα 3 σε ενα 125αρι ενυδριο που εχω αδιο στο σπιτι μου ??

ελπιζω να 8υμι8ω να τους βαλω νερο


το παφερακι για αρχι και για τουλαχιστον 8 μινες 8α φιλο3ενι8ει σε ενα 70αρι ενυδριο που εχω στο γραφειο... και 8α γυνει εφαλμιρο...
αφου τρωει μονο κατεψιγμενα σκουλικια και με ταιστρα 8α ειναι προβλιμα να το ταιζω... 8α χωσω τον πατερα μου να του κανει αλαγες νερου,ταισμα και ο 8εος βοι8ος
το 2ο ερωτιμα μου 8α εχει για 8 μινες προβλιμα σε αυτο το ενιδριο ??

μετα 8α παρω ακομα 2 ι 3 και 8α τα βαλω στο 250αρι που τα εχω ολα τωρα αχταρμα

το κοραλι μπωρω να το χρισιμοποιισω καπου ?? ι να το κανω διακοσμιτικο στο δοματιο μου..

σε 9 μινες που 8α απολι8ω απο φανταρος (αν δν με βγαλουν Ι5 λογω υπερ8υροιδισμου)
8α φτιαχτει ενα τερας ενυδριο 3μετρα περιπου στο μεσω του σαλονιου μου... εκει 8α μπουν οι κιχλιδες που εχω ιδη στο 250αρι...

και ισως συμπλιρωσω τοτε και καπια αλλα ψαρια

εχω και ενα labido - hongi ... οπως ειδα σε αλλο ποστ. ενως συμφοριτι μου και εχει κανει τσαμπουτα τρελο για να εχει το μισο και ενυδριο μονη της με μια αμφιβολου ποιοτιτας αρσενικια που ενω ηταν ασπρο με κιρτινες γραμμες εχει ερ8ει στο χρομα τις 8υλικιας και ολη τιν ωρα ερωτοτροπουν χωρις ομως να εχω δει καποιο αποτελεσμα!! παντος εχει σκαψει ολο το κοραλι απο κατω και για αυτο κα8υστερω να το βγαλω γιατι ολο παιζει εκει με το αρσενικο !!!

τεσπα αυριο 8α το βγαλω ... 8α βαλω κοντρες στο 125αρι γιατι δν εχει ... αδιασμα το 250αρι για να μπει
1ον φενιζολ
2ον αμμος
3ον αλαγη σκινικου με πετρες....(παλι σε ε3οδα 8α μπω )

το φενιζολ να ειναι απλο ? μπλε που βαζουν στους τυχους για 8ερμομονοση ι ειναι καποιο ειδικο φενιζολ ??
το παχος 3ερω οτι εχει κατι 5 χιλιοστα περιπου και κατι αλλα 5 εκατοστα

99% το μικρο ετσι ?? μετα 5 χλ ??


αυτα τα ολιγα





αντε καλη μας εβδομαδα!!!
-------------------------
παιδια προσεχα απο εχ8ες τα ψαρακια μου και βλεπω μια κιχλιδα κιτρινουλα να ειναι κατω απο ενα 3υλο και να μιν κουναει και πολυ... τιν προσε3α και σιμερα το πρωι που δν ειχαν αναπσει τα φοτα στο ενιδριο και ειναι σαν κρισκραφ ι μουρι τις... εβγαλα καπιες φοτο με το pda μου αλλα δν μπωρω να τις ανεβασω επρεπε να φιγω και για δουλια και τις αφισα για μετα ....

το 8εικο ειναι οτι ι8ελα να βαλω αμμο κατω και πολα διαφορα... ερωτιμα ...

να βγαλω τα ψαρια στο 125αρι και να αφισω τιν μελουσα μαμα μονι ?? για να μιν τιν στρεσαρω ??

ι παει λιγο πισω το στισιμο του ενιδριου ??
για να δουμε τα φωτα σας παιδια


-------------------------
ΚΑΝΕΝΑΣ ???

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη water : 20-07-09 στις 11:00 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01812 seconds with 11 queries