Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 07-04-06, 16:07
Το avatar του χρήστη mgiokas
mgiokas Ο χρήστης mgiokas δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-02-2006
Περιοχή: Άνω Καλαμάκι
Μηνύματα: 49
Προεπιλογή

Καλησπέρα παίδες!

Θέλω να σας ευχαριστήσω για τα καλά σχόλια που κάνετε για το ενυδρείο μου. Θα προσπαθήσω να απαντήσω στις ερωτήσεις που κάνετε, ξεκινώντας από τον χρόνο ενασχόλησής μου με το «άθλημα».

Ασχολούμαι λοιπόν ΣΟΒΑΡΑ με τα ενυδρεία τον τελευταίο 1 χρόνο (έχει πέσει πολύ διάβασμα), αν και είμαι κάτοχος ενός κοινωνικού ενυδρείου 2,5 χρόνια. Αυτό τον καιρό αλλάζω και το μικρό ενυδρείο (αλλαγή του εσωτερικού φίλτρου με εξωτερικό, εξωτερικό θερμοστάτη, εντοίχιση και ...πραγματικά φυτά! Τονίζω τα φυτά γιατί είναι η πρώτη φορά που ασχολούμαι και είμαι τελείως άσχετος!!! Πού θα πάει όμως, θα την βρούμε την άκρη!!!

Τέλοσπάντων, σύντομα θα γίνει παρουσίαση και του μικρού γιατί γίνεται πραγματικά πολύ ωραίο (κυρίως από την άποψη του πώς είναι στημένο σε σχέση με τον υπόλοιπο χώρο).

Σύντομα θα δείτε και κάποιες άλλες παρουσιάσεις που θα κάνω και πιστεύω ότι αυτές συγκεκριμένα είναι που θα προκαλέσουν αίσθηση, γιατί πρόκειται για κάτι τελείως πρωτοποριακό, πανέμορφο και προσιτό (ο κουνιάδος μου θα έχει την αποκλειστική αντιπροσώπευση για όλη την Ελλάδα). Θα σας ενημερώσω!

Σχετικά με τον σχεδιασμό και την κατασκευή, είναι εξ΄ ολοκλήρου δικά μου.
Είμαι σχεδιαστής - γραφίστας (έχω διαφημιστική εταιρία στον Άλιμο) και έχω σχεδιάσει και υλοπόιήσει την κατασκευή προσεκτικά και με υπομονή, για να είναι και να δουλεύουν τα πάντα σωστά... Είναι νομίζω περιττό να αναφέρω ότι είμαι στην διάθεσή σας για οτιδήποτε χρειαστείτε (για να προλάβω τους κακοπροαίρετους που παρατήρησα ότι «βόσκουν» στο board, εννοώ ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΩΣ) και θα χαρώ να σας πω τη γνώμη μου και να σας βοηθήσω να φτιάξετε κάτι ξεχωριστό...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mgiokas : 14-04-06 στις 16:55
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02514 seconds with 11 queries