Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 12-02-10, 11:15
Το avatar του χρήστη blackghost7
blackghost7 Ο χρήστης blackghost7 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-09-2006
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 171
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kostas G. Εμφάνιση μηνυμάτων
Χαίρομαι που ακόμα και οι άμεσα ενδιαφερόμενοι θεωρούν οτι δεν τήθεται ζήτημα για παράταση προθεσμίας! Απλά,τον διαγωνισμό τον διοργανώσαμε για να διασκεδάσουμε όλοι και έτσι δεν θα ήθελα να μείνει με παράπονο κανείς Χαίρομαι που καταλαβαίνετε πως το καλύτερο για όλους είναι να τηρούνται οι από πριν γνωστοι όροι
Θα ήταν αδικία να ακυρωθεί η τωρινή ψηφορία και για τον σίγουρο νικητή(αν και νομίζω θα κέρδιζε και μετά την παράταση ξανά)αλλά και για όλους όσους έστειλαν εμπρόθεσμα τις φωτογραφίες χωρίς να ξέρουν τι φωτογραφίες έστειλαν οι άλλοι.Όμως εμπιστεύομαι την κρίση σας και ήθελα να το διαπιστώσετε και μόνοι σας αυτό,όπως και πολύ σωστά κάνατε
Όσο για επόμενο φωτογραφικό διαγωνισμό,είμαι πρόθυμος να οργανώσω ξανα στο κοντινό μέλλον αν τον στηρίξετε με συμμετοχές! Τώρα για βραβείο δεν ξέρω αν θα υπάρχει,αλλά και εγώ πιστεύω πως και το απλό μπράβο και η ανάδειξη νικητή είναι αρκετό για να έχει ενδιαφέρον το θέμα Το βραβείο αυτού του διαγωνισμού όμως είναι το κάτι άλλο!!!Κάτι πήρε το μάτι μου και το μόνο που μπορώ να πώ είναι οτι δεν περιγράφεται!!!!
Οπότε η ψηφοφορία για την ανάδειξη του νικητή προχωρά ακάθεκτη

Ψηφίστε όλοι!!!



Υ.Γ.: kalaxan,δεν είναι δυνατόν να ξέρουμε το φύλλο με σιγουριά του καθώς είναι πολύ μικρό ακόμα,και στο συγκερκιμμένο είδος,ακόμα και το αρσενικό βγάζει πολύ μικρά αγκαθάκια...
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maikl Εμφάνιση μηνυμάτων
....θα ψηφιζα την 2 αλλα λογω χαλικιου ...οποτε παω στην 6 λογω "φυσικοτητας"

Κωστα μην εισαι τοσο σιγουρος! Μπορει να υπηρχε και αλλη φωτο με το ιδιο θεμα αλλα με καλυτερο χαλικι.... εμ αμμο ηθελα να πω!!!

Παρολα αυτα ο ψαρης ειναι ολα τα λευτα(απο προσωπικη γνωμη μιλαω!) και παρα το λαθος βυθο εγω το ψηφισα! (Το ψαρια ψηφιζουμε οχι γενικοτερα το συστημα Μιχαλη)

Καλη συνεχεια στο διαγωνισμο απο εμενα
__________________
Οτι περνάει ...... δεν ξαναπερνάει............
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01543 seconds with 11 queries