Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 25-12-07, 22:45
pantelis51 Ο χρήστης pantelis51 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-12-2007
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 62
Προεπιλογή

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

Να σημειώσω πως δεν ζήτησα από τον υπάλληλο να συναρμολογήσει το ενυδρείο και για να γίνω περισσότερο συγκεκριμένος το μόνο που του είπα ήτανε "ήρθα να παραλάβω τη παραγγελία μου".

Όταν το άνοιγε υπέθεσα πως το έκανε για να δούμε μαζί πως δεν απουσιάζει τίποτα από μέσα αλλά μετά συνέχισε... Προς Θεού δεν είπα πως τα έκλεψε ο άνθρωπος, απλώς μου κάνει εντύπωση που δεν είναι μέσα τρία σφουγγαράκια ενώ το ειδικό έντυπο "τι περιλαμβάνει" λέει άλλα....

Είναι τόσα πολλά τα θέματα που θα ήθελα να ανοίξω αλλά θα δημιουργήσω αναμφίβολα Flames μιας και που ποτέ στη ζωή μου άλλοτε δε συνάντησα τόσο κακούς επαγγελματίες στα 5 Petshop που πήγα.

Υαλοβάμβακα έχω από διάφορες συσκευασίες. Θα μπορούσα δηλαδή να το κόψω σε κομματάκια κατάλληλα για το ενυδρείο!

Γκάπι σκέφτομαι να βάλω και 1 γατόψαρο. Ζητώ για ακόμα μια φορά μια μικρή βοήθεια όσο αφορά το τι χώμα/υπόστρωμα/φυτο (ούτε ξέρω πως λέγονται) πρέπει να βάλω. Στο petshop δεν έβγαλα άκρη γιατί άρχισε να μου κάνει λόγο περί χημικών και λιπασπάτων. Αυτά συν της άλλης διαπίστωσα πως το μόνο που τους ένδιαφέρει είναι να πουλήσουν...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01431 seconds with 11 queries