Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 29-03-17, 20:35
Το avatar του χρήστη kostasgnc
kostasgnc Ο χρήστης kostasgnc δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 02-03-2017
Περιοχή: Κεντρική Μακεδονία
Μηνύματα: 100
Προεπιλογή

Δεκτές όλες οι συστάσεις μιας και δεν έχω προσωπικά επιχειρήματα να ισχυριστώ το αντίθετο λόγω απειρίας αλλά αυτά που έλεγα είναι απόψεις απο υποτίθεται πιο ''έμπειρους''. Δηλαδή ρε φίλε δεν νοείται να μου λέει ο πετσοπας ναι πάρε σκαλαρι ενω ξέρει για τα χρυσόψαρα για να βγάλει 8 ευρώ, το θεωρώ τραγικό και λυπηρό. Επίσης είναι κρίμα που η μόνη πηγή ενημέρωσης να είναι φόρουμ τέτοια. Γιατί εψαχνα απο την αρχή πληροφορίες και έπεσα σε πολλά σιτε παραπληροφόρησης.
Φίλε μου Τάκη τα λες πολύ ωραία και έχεις δίκιο. Το δικο σου ενυδρείο έλεγα ναι τα εβλεπα στο προφίλ σου αξιοθαύμαστα μεν αλλά μου φαίνεται περίεργο 2 χρυσόψαρα σε τετοιο μέγεθος, ίσως να έχουμε αφομοιώσει διαφορετική εικόνα για τα χρυσόψαρα όπως προανέφερες.!


Εν κατακλείδι αφαιρώντας τα 2 χρυσόψαρα και το roseline (δεν έχω ιδέα τι να κάνω/ και στο petshop να τα επιστρέψω κάπως έτσι και χειρότερα λογικά θα καταλήξουν ) θα βελτιωθεί η κατάσταση με 2 ξιφοφόρους 2 μελανοταινίες και το σκαλάρι ? Η μπορώ να προσθέσω ακόμη μία μελανοταινία γτ για να θεωρείται κοπάδι πρέπει να είναι over 2 (ετσι μου είπαν δεν ξέρω αν ισχύει)
Επίσης θα προσπαθήσω να αφαιρέσω τα πλαστικά decor προσθέτωντας κάτι πιο φυσικό η και τπτ. Κάτι τελευταίο το αν χρειάζεται ένα ενυδρείο αλλαγή νερού το καταλαβαίνεις αποκλειστικά απο τις μετρήσεις του νερού. ?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01409 seconds with 11 queries