Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 28-03-17, 16:20
Το avatar του χρήστη kostasgnc
kostasgnc Ο χρήστης kostasgnc δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 02-03-2017
Περιοχή: Κεντρική Μακεδονία
Μηνύματα: 100
Προεπιλογή

Επίσης ρε παιδια στο προηγούμενο ποστ μου είπατε να τα βγάλω όλα γτ δεν ταιριάζουν και ότι χριαζεται ενυδρείο 200+ lt. Μου φάνηκε ακραίο ενα σκαλεράκι σαν το δικό μου να χρειάζεται τόσο μεγάλο. Επίσης καταλαβαίνω να είναι απαράδεκτο τα χρυσόψαρα να τα βάζουν σε γυάλες αλλά 48 lt (μετρημένα ακριβώς για τον φίλο μου) το θεωρώ ακραίο να μην φτάνουν.
Επίσης οικονομικά πιστεύω είμαστε όλοι δύσκολα πόσο μάλλον εμείς οι φοιτητές. Οπώτε συγγνώμη για την τοποθέτηση μου το θεώρω ακραίο να έχω ενα ενυδρείο 50 lt με 2 ξιφοφόρους μέσα μόνο. Δεν είπα να τα στριμώξω όλα αλλά βλέποντας αντιδράσεις ''ευτυχισμένων'' ψαριών στο youtube η άλλα ενυδρεία έκρινα ότι και τα δικά μου έχουν παρόμοιες αντιδράσεις και κινήσεις.
Λυπάμαι που το λέω αλλά σε ένα ενυδρείο που εικονικά τουλάχιστον δεν έχει παρουσιάσει το παραμικρό πρόβλημα δεν πάει το χέρι μου εύκολα να τα βγάλω. Επίσης μου έιχαν πει και είχα διαβάσει ότι αν το ενυδρείο είναι υπεράριθμο θα λερώνεται θα θολώνει το νερό και θα υπάρχει άλγη. Τίποτα απο τα παραπάνω δεν συμβαίνει το νερό είναι αψεγάδιαστο μετά απο 20 μέρες όπως είναι μετά απο κάθε αλλαγή.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01445 seconds with 11 queries