Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 16-10-07, 15:43
saruman Ο χρήστης saruman δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 12-10-2007
Περιοχή: thessaloniki
Μηνύματα: 21
Προεπιλογή ΑΛΜΥΡΟ VS ΓΛΥΚΟ

ευχαριστω ολους σας παιδια,κατ'αρχην συγνωμη για τον τιτλο,συγνωμη για τα κεφαλαια γραμματα στο προηγουμενο post,(γιατι ομως θεωρειτε οτι, οποιος γραφει με κεφαλαια φωναζει?εγω απλα βαριεμαι τους τονους...sorry)και μπαινω στο θεμα.Nα σας πω την αληθεια δεν νιωθω και πολυ καλα με το να κανω αυτη την κινηση στο ενυδρειο τον 100 lt,φυσικα δεν σκοπευα να βαλω και πολλα ψαρια, 5 η 6,και κανα αλλο μικροοργανισμο.θα ηθελα ομως καλα μου παιδια να μου πειτε την γνωμη σας σε αυτο.σκοπευω να κανω μια λιμνουλα στο εξοχικο μου,οπου σκοπευω να μεινω και μονιμα.οχι ιδιαιτερα μεγαλη αλλα οχι και μικρη,δεν ξερω διαστασεις αυτη την στιγμη sorry..
εκει λοιπον θα βαλω σιγουρα αλμυρο νερο,με οχι αρκετα ψαρια εξ αρχης,με την προυποθεση ομως,oτι αυτα καποια στιγμη θαγεννησουν κ.ο.κ.
ακομα θα βαλω αχινους,γαριδες και διαφορους αλλους μικροοργανισμους.πιστευεται κατι τετοιο θα ειναι πολυεξοδο?μετα, η βροχη η ακομη και η υγρασια θα το επηρεαζουν?ο ηλιος?θα ηθελα καποιος με υπομονη στο γραψιμο να με συμβουλεψει?οτι και οποιο και να ειναι αυτο..

και παλι ευχαριστω για την αναγνωση του μυνηματος μου
ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ.

Κος SARUMAN
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01462 seconds with 11 queries