Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 08-11-12, 16:45
Το avatar του χρήστη Skydiver
Skydiver Ο χρήστης Skydiver δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-05-2012
Περιοχή: Αθήνα, Νίκαια
Μηνύματα: 1.093
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από hionoula Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημέρα!! εφόσον τελικά καταλήξαμε με ποιά ψάρια θα ασχοληθούμε, η κιχλίδα γύρισε πίσω στο πετ σοπ και τη θέση της πήρε ένα όσκαρ έτσι ώστε αργότερα να βάλω και ένα σύντροφο δίχως να σκοτωθούν.λέω αργότερα γιατί στο 250 λίτρα δεν θέλω να τα επιβαρύνω μου είπαν μεγαλώνουν αρκετά..τώρα με απασχολεί να φτιάξω την εικόνα του ενυδρείου να βγάλω δηλαδή όλα τα παιχνίδια που είναι άλλα ντι άλλων και να βάλω μια πλάτη γκρι που δείχνει βράχους και το υπόστρωμα να είναι λευκό..και πάνω κανένα περίεργο ξύλο ή κανένα χτίσιμο με πέτρες..το θέμα είναι επειδή το όσκαρ σκάβει λογικά..τι να προτιμήσουμε χαλικι,στρογγυλεμένα πετραδάκια ή άμμο..ώστε να μην τραυματιστεί αλλά να του αρέσει κιόλας? Τώρα όσον αφορά το όσκαρ θα σαςβάλω μια φωτογραφία..είανι πολύ ταλαιπωρημένο και ύστερα από μάχη στο πετ σοπ έχει χάσει μερικά λέπια και το μισό του φτερό το οποίο μεγαλώνει και το κουνάει..είναι ζωηρό τρώει αλλά νομίζω ότι με το χρώμα του κάτι τρέχει.σας παρακαλώ πείτε μου τη γνώμη σας από τη φωτό κ αν μπορώ να κάνω κάτι να νιώσει καλύτερα.ΑΥΤΑ...
Γιατί δεν διαβάζεις hionoula ; Εδώ όλοι προσπαθούν να σε βοηθήσουν και εσύ τους γράφεις .... Απλά ρωτάς και ξαναρωτάς χωρείς καν να λαμβάνεις υπόψη τις απαντήσεις . Αν διάβαζες τα link μόνο του ότι θα έβλεπες ότι το ψάρι ζει σε 6 ph και εσύ το έχεις στο 8 δεν νομίζω πως θα αναρωτιόσουν για την περίεργη συμπεριφορά - εμφάνιση του ψαριού σου...
__________________
http://tommytomato.rockinghamgateway.com/wp-content/uploads/2008/05/fish_animated.gif
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01912 seconds with 11 queries