Θέμα: Jarvis
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 16-07-06, 20:19
Το avatar του χρήστη halvas69
halvas69 Ο χρήστης halvas69 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: Πάτρα - Αγυιά
Μηνύματα: 3.447
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην halvas69 Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην halvas69 Send a message via Skype™ to halvas69
Προεπιλογή

A, έτσι πες.

Η Καρπίδα Τζίνια έχει πάψει να συμμετέχει στο GAB για γνωστούς λόγους και το τελευταίο μύνημα της είναι στις 14-12-05.
Αν έχετε επαφή μέσω ΡΜ τότε κράτα το σε αυτό το επίπεδο,κακώς το αναφέρεις, την έδωσες στεγνά και σε τελική καθώς τα κρατάτε για την πάρτη σας και όχι με όποιον άλλον θα μπορούσε να τα χρειαστεί τότε τι μας το ανακοινώνεις ?
Forum-No Forum αποκτήσαμε ή Dating Club και το ρίξαμε στην μυστική επαφή με ΡΜ ?
Πράγμα βέβαια που από την άλλη με κάνει χαρούμενο γιατί μπορεί να έφυγε αλλά μας παρακολουθεί.
Ε όσο και να το κάνεις το GAB δεν παύει να μοιράζει γνώσεις ακόμα και όταν ανακαλύπτουν την αλήθεια μετά....αργότερα.

Και εμένα το τελευταίο μου Κόκερ το λέγανε Bruno, αλλά δεν έβαλα φώτο από στάδιο ή του ιδίου του Bruno Zauli όταν αποφάσισα να το βαφτίσω.
Ή έστω να το πάω συνειρμικά ανάλογα την φαντασία του καθένα με ατάκες τύπου τεστ.
You don't know Bruno ? OMG ?



Επίσης ΔΕΝ συγχωρώ το υφάκι.
Το ρίξα στην πλακίτσα από την αρχή όπως και εσύ, τώρα αν μου το γυρνάς στο ξινό, σόρρυ δεν θα πάρω........you are blacklisted.
Tην επόμενη φορά θα σε κλαίνε οι ρέγγες, έχε χάρη που δεν μου έστριψε η βίδα.

Και κάτι τελευταίο για να στα πω έξω από τα δόντια.
Δεν είναι κανένας ηλίθιος από όσους έγραψαν παραπάνω.
Μπέρδεψες τις βούρτσες και πήγες να την βγάλεις λάδι αλλά σε πήραν στο ψιλό και εσύ ή δεν πήρες πρέφα ή είσαι Wannabe-artist και αποφάσισες να παίξεις τον ρόλο της "πάπιας" σε παιδικό θίασο με ενυδρεία.
ΤΩΡΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΥΦΑΚΙ ?

ΥΓ Kets, γέμισε η database.........σβύσε κανά νεκρό χρήστη
YΓ 2 ......τώρα το είδα το
Παράθεση:
(περιμενα να μπει να σας αποστωμωσει)
οπότε ή έχεις πρόβλημα με τα Ελληνικά σου και γενικά τον τρόπο έκφρασης ή είσαι εριστικότατος.
 
Page generated in 0,02366 seconds with 11 queries