Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #81  
Παλιά 28-11-10, 17:55
Το avatar του χρήστη Γιαννης Μ5
Γιαννης Μ5 Ο χρήστης Γιαννης Μ5 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-07-2008
Περιοχή: Μεγαρα-Αθηνα-Πρεβεζα
Μηνύματα: 2.924
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gta__156 Εμφάνιση μηνυμάτων
Γνωμη μου παντος ειναι πως
εαν εισασταν τοσο φανατισμενοι με το συλλογο οπως εισαστε εδω στο φορουμ τα γραφεια δεν θα εκλειναν .

Δεν σας φταιει ουτε το gab ουτε το az ουτε το gd ουτε κανεις που κλεινουν .
Για το ποιος εκανε λαθος , που , ποτε , γιατι , πρεπει να το βρουν οι υπευθυνοι του συλλογου και οχι εγω .


Καλη συνεχεια .

Τι φανατισμενοι βρε αδερφε;;;Φανατισμενος ημουν καποτε και μονο για τον Ολυμπιακο(Γιωργο ηταν βαζελοι γι αυτο σε μπαναρανε).Εγω εχω κανα 2μηνο που παω στα γραφεια και επειδη ειδα καποια πραγματα σωστα,που δεν θα τα γνωριζα αν δεν πηγαινα,εχω κανει ενα ποστ για να γνωρισουν και αλλα παιδια αυτα που και εγω αγνοουσα.Ειπε κανεις πως φταινε τα φορουμ για το κλεισιμο των γραφειων;;;;Σου ζητησε κανεις να βρεις τι εγινε λαθος;;;Αυτοι που πηγαινουμε στις συναντησεις,λιγο πολυ ξερουμε τι πηγε λαθος και αυτοι που πρεπει κοιτανε να τα διορθωσουν......Απλα πραγματα.Αν εσυ αισθανεσαι οτι ο συλλογος δεν σε αντιπροσωπευει και δεν σε καλυπτει μην γραφεσαι.....Το οτι ο Στελιος exelix ανοιξε αυτο το ποστ,ειναι γιατι ηρθε και ειδε 5 πραγματα και πιστευει οτι εχει πολλα να δωσει ο συλλογος σε ολους μας....
__________________
Το αλλο μου χομπι....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01442 seconds with 11 queries