Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 21-07-09, 21:41
water Ο χρήστης water δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-02-2008
Περιοχή: Rafina
Μηνύματα: 37
Προεπιλογή

ρ παιδια σιγνωμη κιολας.. ωραια εχει κανει λα8η.. δν λεω.. το παραδιγμα προς αποφυγην δν 8α το παρω στραβα γιατι πιστευω οτι δν ειναι το 8εμα να χαιδεβουμε καποιον αλλα να του λεμε τιν ομη αλη8εια... αλλα ειναι παρα πολυ δυσκολο για καποιον να διαβασει ενα ολοκληρο φορουμ σε λιγες μερες να μα8ει και να κατανοησει ορισμενα πραγματα

δν 8α ιταν καλιτερο απο αυτους που 3ερουν να του ελεγαν οχι δν παει αυτο παει μονο με αυτο χωρις πολες πολες λεπτομεριες ...

και το παλικαρι 8α μα8ει σιγα σιγα και ποιο ιρεμα..


ετσι τιν προτι φορα που μπικα εδω ρωτουσα τι μπωρω να κανω για ενα ψαρι μου που πε8ενε και μου ελεγαν γραφε ελληνικα και οχι γρεεκλισ...
οκ συμφωνω ... αλλα λιγο βοι8ια δν εβλαψε ποτε κανεναν
!!!!!
τεσπα ο κα8ενας οπως νομιζει δρα ... αλλα το να του λες διαβασε αυτο και το αλο σε εναν που δν εχει ιδαια μονο να τον μπερδεβετε ποιο πολυ και οχι να τον διευκολινετε!!!


τεσπα τι να πω φιλικα παντα ... Γιωργος


και εχω σκευτει να γραφω πολυχρομα . αυτο δν απαγορεβετε ετσι δν ειναι ??

ακει να διτε τι 8α διαβαζετε ....

λολολολολολ

εγω εχω κανει ερωτημα για μια κιχλιδα μου και εχω παρει απαντισεις απο 2 ατομα μονο .. δλδ τι ? 2 ατομα μονο 3ερουνε ??
τεσπα γινομαι κακος τωρα γιατι δν λεω δν ειναι κανενας υποχρεομενος να απαντισει ....


τεσπα... φιλε καλη συνεχεια με το ενυδριο σου.. ελπιζω να βγαλεις μια ακρι γριγορα... (αν και δν το πολυκωβω,,)
προσπα8ισε γνωμη μου με ποιο μικρα ψαρια (για μενα μια καλι με8οδος 3εκινιματος ειναι τα guppys..διαβασε οσο περισωτερο μπορεις χαρτι και μολιβι για να γραφεις αυτα που διαβαζεις και δν μπορεις καν να τα διαβασεις... κανε λιστες με ειδη ψαριων και δες τι σου αρεσει περισσωτερο απ'ολά!!

δυστιχος τα 100 λιτρα ειναι λιγα για αυτα τα ψαρια.. (και τα μικροκαμομενα εχουν τιν ομορφια τους )


καλη συνεχεια και μιν το βαζεις κατω.. !!

κεεπ γουοκινγκ!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01542 seconds with 11 queries