Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 18-10-13, 16:08
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Antopets Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπερα παιδια!!χτες το απογευμα ειχε παραλαβη με ψαρια στο μαγαζι της μανας μου και ενας απο τους μονομαχους ειχε κομμενη ουρα..τον πηρα και τον εβαλα στο ενυδρειο μου με γκαπυ και ξιφοφορους που ειναι μεγαλο μηπως και γινει τιποτα..θα ξαναβγει η ουρα του η οχι ? ?
Ο Μονομάχος μπορεί να μπει σε κοινωνικο ενυδρείο, αλλα τα ψάρια με μεγάλες & φανταχτερες ουρές πρέπει να αποφευγονται

Επιπλέον κάθε νέο ψάρι πρέπει να περνάει απο καραντίνα πριν μπει σε κοινωνικο ενυδρείο. Πόσο μάλλον ενα ψάρι που έχει ορατά προβλήματα

Αρα ισχύει ότι έγραψε πιο πάνω ο Γιώργος
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
αν δεν μπορεις να τα κανεις αυτα στειλτον σε μενα να τα κανω εγω.τον αγοραζω κιολας δεν ειναι θεμα
Τη σιτα για τα πουλιά θα στην κάνω εγώ δώρο!
__________________
Σύμφωνα με τελευταία μελέτη του Εθνικού Θαλάσσιου Ενυδρείου της Βρετανίας και των πανεπιστημίων του Πλίμουθ και του Έξετερ, η παρατήρηση των ψαριών την ώρα που κολυμπούν «ρίχνει» την αρτηριακή πίεση και τους καρδιακούς παλμούς, μειώνοντας το στρες και οδηγώντας σε κατάσταση ηρεμίας.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ChocolatePuma : 18-10-13 στις 16:08 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01366 seconds with 11 queries