Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #39  
Παλιά 05-03-13, 20:04
foxylady Ο χρήστης foxylady δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 16-02-2013
Περιοχή: Thessaloniki
Μηνύματα: 26
Προεπιλογή

εχει κανει ηδη μια για φιν ροτ στο παρελθον με bactopur υπαρχει περιπτωση να ειναι καποιο ανθεκτικο στελεχος που του εκανε αυτο το θεμα..?
επισης εψαξα αλλα τοπικ μαλλον ειμαι καλα απο μετρησεις αν και δεν υπαρχει σαφες τοπικ ποιες εναι οι ιδανικες για μονομαχους μονο..νομιζω εξον αν δεν το βρηκα..
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maria p Εμφάνιση μηνυμάτων
πόσα λίτρα έχεις? είναι μία κουταλιά της σούπας ανά 40λ περίπου.
μπορείς επίσης να πάρεις νερό από το ενυδρείο, να το βάλεις σε ένα δοχείο (να μην είναι ύποπτο για κατάλειπα σαπουνιών κτλ) κα να κάνεις ένα πιο πυκνό διάλλυμα 1κ.σούπας ανά 4λίτρα και να κάνεις ένα μπάνιο του ψαριού για 15-30λεπτά της ώρας . δες εδώ
επίσης προτείνει έναν κόκκο αλατιού στο φαγητό του, προτιμότερο αρακά αλλά αν δεν τον τρώει, βάλτο σ ότι τρώει.
εγώ σήμερα μόλις ολοκλήρωσα με flagyl αλλά δεν είχα προς το παρόν θετική εξέλιξη. θα ενημερώνω κι εγώ.
γενικά άστο νηστικό μερικές μέρες
κατσε γιατι μου ηρθε φλασια ποσο καιρο εκανες flagyl ειχα κανει και εγω καπου το εχω γραμενο αλλα δεν ξερω που αν θυμαμαι νομιζω μισο καψακι για τα 25λ ανα μερα παρα μερα αλλα για ποσες μερες δεν θυμαμαι ...πο το ειχα ξεχασει οτι εκανα και αυτο

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη foxylady : 05-03-13 στις 20:04 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01538 seconds with 11 queries