Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 04-01-15, 02:51
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVROS1986 Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπόν έχω ενυδρεία στην κατοχή μου τα τελευταία 6 χρόνια χωρίς η εμπειρία μου να είναι αυτή που θέλω μιας και μου αρέσει πάντα να μαθαίνω και να είμαι μαθητης και όχι δάσκαλος καθώς και κανείς δεν τα ξέρει όλα όπως και κανείς δεν τα ήξερε απο όταν γεννήθηκεΈχω μάθει αρκετά απο το forum και θα συνεχίσω να μαθαίνω αλλά προσωπικά δεν ανέχομαι ειρωνείες απο όποιοδήποτε 1ο γιατί δεν με ξέρει και 2ο γιατι δεν νομίζω να είναι το forum μέρος για να δείξουμε την (εξυπνάδα μας). Όσο για τα σχόλια τύπου πώς το έκανες αυτο και τα καημένα τα ψαράκια τα δέχομαι μόνο απο φυτοφάγους και άτομα που είναι στην green peace και σώζουν φάλαινες κτλ και όχι άτομα που έχουν ενυδρεία όπως και εγώ γιατί δεν γεννήθηκν τα ψαρια στηα ενυδρεία αλλά στη φύση!Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει καλώς! Έχω γνωρίσει πολυ αξιόλογα άτομα σε αυτό το φόρουμ και ευχαριστώ για αυτό τα άτομα που βοήθησαν αλλά αν αυτό το σχόλιο μου θεωρηθεί προσβλητικό για όποιδήποτε τότε ίσως να μην έχω θέση σε αυτό το φόρουμ! Φιλικά.Ευχαριστώ!
Καλησπερα και χρονια πολλα
Καλως ή κακώς η ερώτηση παραμένει : Έβαλες χρυσοψαρα για να στρωσεις γαριδαδικο?

Αν ναι, τοτε θα με συγχωρεσεις αλλα τα 6 χρονια πήγαν στραφι
Κι αν θες ενα φόρουμ που θα χαιδευει αυτια, μπορω να σου προτεινω κάποιο με καλα παιδιά που λενε σε ολα μπράβο
Φυσικα ψιλοπηζουν στις ασθενειες αλλα δεν γίνεται να τα έχουν ολα δικα τους

Προσωπικα θα κοιτούσα να γλιτώσω τα χρυσόψαρα και θα ξεχνουσα το γαριδαδικο για λιγο καιρο
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01545 seconds with 11 queries