Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #48  
Παλιά 12-01-11, 02:32
Το avatar του χρήστη Stefan0s
Stefan0s Ο χρήστης Stefan0s δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-08-2010
Περιοχή: Πειραιάς , Αττικής
Μηνύματα: 174
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Δες σε παρακαλώ το αρχικό σου ποστ και πες μου από πού έπρεπε να πιαστώ για να καταλάβω ότι αποχλωριώνεις με άλλο τρόπο:
Γιατί έπρεπε να πιαστείς απο κάπου? Και γιατί πιστεύεις οτι αποχλωριώνω ή οτι χρειάζεται να αποχλωριώνω? Μήπως επείδή δεν ξέρεις την τύφλα σου και προκειμένου να απαντήσεις σε ερωτήσεις προσπαθείς να .....(συμπληρωσε το κενό με ότι διεστραμένο προσπάθησες να κάνεις)?

Εγώ και νομίζω και όλοι όσοι διάβασαν το ποστ σου, καταλάβαμε ότι δεν χρησιμοποιείς καμιά μέθοδο αποχλωρίωσης, δεν είμαστε στο μυαλό σου για να καταλαβαίνουμε όσα Δεν γράφεις.
Άσε τους άλλους να γράφουν για τον εαυτό τους.

Τα υπόλοιπα που λες για "ανακρίβειες" και "Δεν τα γράφω για σένα , αλλα για άλλους που έχουν διάθεση να το ψάξουν..." δείχνουν ποιός από τους 2 μας το πήρε "επι προσωπικού".
Προσπάθησα να χρησιμοποιήσω πλυθηντικό ευγενείας διατυπώνοντας κάποιες ερωτήσεις , και εσύ μου απαντάς '' 'Ελα ρε Στέφανε...''ειρωνεία''.. ''
Πάντα πέρνω επι προσωπικού όταν κάποιος δεν μου απαντάει όπως μου αρμόζει ή/και του απευθύνομαι.
Αν πίνεται το νερό στη Νίκαια
και αν χρειάζεται αντιχλώριο προφανώς το ξέρεις και πολύ θα ήθελα να με ενημερώσεις για αυτό , και μαζί με εμένα άλλους 500.000 κατοίκους , 12 μηχανικούς και 17 πολιτικούς που ενεπλάκησαν στην κατασκευή του δυκτίου. Διαφώτισέ μας ρε.
Επι του θέματος έχεις να πεις τίποτα εκτός του ''όλοι το λένε''?
Το ανήλικο να κάνει μαγκιές στα 15χρονα της τάξης του.
__________________
Αν δεν βρέξεις κώλο ,ψάρι δεν τρως.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01557 seconds with 11 queries