Θέμα: water in
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #31  
Παλιά 12-09-11, 10:14
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

θα απαντησω κιεγω και ληγει και για μενα εδω το θεμα.

δεν εθεσα καθολου θεμα τιμων. ανοιχτη αγορα εχουμε(σχεδον) ο καθενας εχει δικαιωμα να πουλαει οτι θελει οσο θελει.καλα κανει και χρεωνει οσο χρεωνει.καποια πραγματα τα εχει φτηνοτερα απο αλλα μαγαζια.

αυτο που ειπα εγω εχει να κανει με την εξυπηρετηση και την αντιμετωπιση που εισεπραξα εγω! εσας μπορει να μη σας νοιαζει αν πατε σε καποιο μαγαζι και σας φερθουν ετσι αλλα εμενα με νοιαζει και θα πω την εμπειρια μου οπως ητανε.οχι οπως θα επρεπε να ειναι.

απτη στιγμη που προκειται για μαγαζι ειναι στο χερι του αφεντικου να προσλαβει υπαλληλους που θα κανουνε σωστη δουλεια,αφου τους μαθει σωστα ποια ειναι αυτη. το αν βαριεται ο υπαλληλος η κανει αγγαρεια δεν εξαρταται μονο απτον υπαλληλο,εξαρταται και απτο αφεντικο.κιεγω εχω δουλεψει σε καταστημα και μαλιστα σε πολυ δυσκολο κομματι του και ξερω πως ειναι,δε γεννηθηκα χτες

επισης δεν αναφερθηκα καθολου στο αν πρεπει να πας διαβασμενος για να μη σου πουλησουνε οτι ναναι.αυτο ισχυει σε ολα τα καταστηματα ασχετα απτο αντικειμενο.

αυτο που ειπα ητανε το γεγονος του πως μου φερθηκανε και το γεγονος οτι θαπρεπε να εχει πιο οργανωμενο δικτυακο καταστημα.μπορει εσεις να το φυσατε το χρημα και να μη σας νοιαζει,να πεταγεστε στην κηφησια απτη θεσσαλονικη -τροπος του λεγειν-για πλακα, αλλα για μενα δεν ισχυει αυτο.πρεπει να δω η να παρω τηλεφωνο και μετα να παω για να μη παω τσαμπα.τι να κανουμε τωρα?

δεν ξυπνησα ενα πρωι και ειπα "τι θα κανουμε σημερα? ας κραξουμε το ταδε καταστημα!" οτι λεω το λεω γιατι αυτοι μου δωσανε το δικαιωμα να το πω με τη σταση τους.
προτιμω να ενημερωσω οποιον ενδιαφερεται να ακουσει την εμπειρια μου παρα να το παιξω καλος λες και ειμαι συνεταιρος του οποιουδηποτε επιχειρηματια.να ενημερωσω,οχι να επιβαλλω.
αυτα.ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,05593 seconds with 11 queries