Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #39  
Παλιά 25-09-13, 16:14
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sofos76 Εμφάνιση μηνυμάτων
Βρέ φίλε μου το διάβασα τώρα μπορεί να το κατάλαβα λάθος. Αλλά εδώ λέει ότι άμα θες να έχεις και άλλες κοινότητες ψαριών τι χρειάζεται. Μίλησα εγώ και για άλλες κοινότητες? εκτός και αν θεωρούμε κοινότητα το 1 ακόμα ψάρι .

Κοιτα, 2 ψαρια σε αυτο το μεγεθος ειναι κοινοτητα, κι απο κει και περα το προφιλ αναφερει ΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ, δηλαδη αυτο που θα επιλεξει στην χειροτερη περιπτωση καποιος πολυ εμπειρος.
Γιατι δεν πας να δεις στο φορουμ του τι γραφουν οι κατοχοι οσκαρ και σε τι ενυδρεια τα εχουν? (και προσεξε, δεν εχω διαβασει καποιον να λεει πως εχει 2 αρσενικα)
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Alekos Εμφάνιση μηνυμάτων
τώρα στα φίλτρα μη βάλεις ελαφρόπετρα γιατί αργεί να δουλέψει θέλει το χρόνο της!!!


απο που προκυπτει αυτο?
Η ελαφροπετρα ειναι απλα το καλυτερο υλικο και με πιστοποιηση των ιδιων των εταιριων που βγαζουν και τα υπολοιπα υλικα, γιατι οταν η seachem λεει για το matrix (που ειναι ελαφροπετρα) οτι ειναι καλυτερο απο τα υπολοιπα υλικα και τα συγκρινει ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ, αν δεν ισχυε στην καλυτερη περιπτωση θα ετρωγε μυνηση για αθεμιτο ανταγωνισμο.
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick74 : 25-09-13 στις 16:14 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,11164 seconds with 11 queries