Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #93  
Παλιά 04-02-12, 10:57
Το avatar του χρήστη Παναγιώτης Κ
Παναγιώτης Κ Ο χρήστης Παναγιώτης Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-11-2011
Περιοχή: Άρτα
Μηνύματα: 3.053
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mikele Εμφάνιση μηνυμάτων
και φανταζομαι οτι τρεφονται με τα υπολειματα που πεφτουν κοντα στις κρυψωνες τους ?
Nαι τρέφονται με τα υπολείματα. Αλλά τα ταίζω και τρυμένη τροφή και τρωνε απο αυτήν.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mikele Εμφάνιση μηνυμάτων
εχουν το ενστικτο να κρυφτουν αμεσως μετα το ξεμπουκωμα η για παραδειγμα μετα απο μια μερα? τα τρωει και η μανα οπως πχ τα γκαπι με το που τα γενναει?
Ναι, αλλά στην αρχή δεν είναι επιδέξια, και είναι και σοκαρισμένα και είναι εύκολος στόχος. Δεν τα τρώνε οι μάνες αλλά τα προστατεύουν. Συνήθως τα τρώνε ή ο αρσενικός ή άλλες θηλικές.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mikele Εμφάνιση μηνυμάτων
θα εκανε δουλεια πχ ενα γλαστρακι αναποδα ωστε λογο ενστικτου να καταφυγουν εκει τα νεογεννητα?
Θα έκανε δουλειά, αλλά δεν θέλω να χαλάσω την οικόνα του ενυδρείου μου. Προτιμώ να προσθέσω μικρές πετρούλες.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΜΙΜΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
πολυ ωραιο το video.
ο αρσενικος σου πολυ βαρβατος και τα ψαρια σου πολυ υγειες
απλα να ξερεις οτι ο αρσενικος πιεζει πολυ,τα θηλυκα δεν εχουν πολλες κρυψωνες να κρυφτουν και αναγκαστικα μπουκωνονται μπορει αν δεν ειναι ετοιμες οι θηλυκες να χασουν τις γεννες τους
αν ξεμπουκωθηκαν τωρα,λογικα δεν εχουν ανακτηση βαρος και δυναμεις
με αποτελεσμα να μην μπορεσουν να ανταπεξελθουν στην δυσκολη φαση του μπουκωματος
ολα αυτα υποθετικα τα λεω μπορει και μακαρι να μην συμβουν
Ναι το ξέρω αυτό, και το κακό είναι ότι ο αρσενικός θέλει συνέχεια κοκο και τις πιέζει πολύ με αποτέλεσμα να τις στρεσάρει. Πάντως προβλήματα δεν αντιμετωπίζω.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Παναγιώτης Κ : 04-02-12 στις 10:57 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01575 seconds with 11 queries