Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 24-02-10, 20:49
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από exelix Εμφάνιση μηνυμάτων
Πρέπει να σε έχουν εκνευρίσει πολλοί όσο καιρό ασχολείσαι με ενυδρεία! Το μεγάλο μου λάθος στην όλη υπόθεση είναι ότι αγόρασα χελώνες πιστεύοντας τον πετσοπά ότι δε θέλουν τίποτα. Από εκεί και πέρα έχουν μελετηθεί άπειρες πηγές και δεν έχω κάνει κανένα βήμα στα τυφλά, οπότε δεν μου αρέσει να μου μιλάνε όλοι σαν να μην έχω την παραμικρή ιδέα. Εντάξει, είμαι στην αρχή -προφανώς- αλλά δε θέλω να μου λένε μην προσπαθείς γιατί δε θα τα καταφέρεις. Κάτσε να τα σκατώσω και θα το γράψω για να με κράξεις! Μην με απογοητεύεις!

Ευχαριστώ πολύ πάντως! Θα την κάνω πιο βράδυ γιατί τώρα είμαι αλλού και θα γράψω για το πώς θα πάει από εδώ και πέρα.

Δεν ξέρεις πόσο με έκανες να χαρώ πάντως που μου είπες ότι είναι έτοιμο! Πέρασα πολλά για να το στήσω κι ας ακούγεται αστείο για τόσο μικρό ενυδρείο.
ισα ισα δε γραφω εκνευρισμενα σε κανεναν
καλα κανεις και το στρωνεις δε λεω
αμμωνια και νιτρικα και νιτροδι μπορεις να μην εχεις κανοντας σιχνες αλλαγες
αρα δε χρειαζετε να στρωσεις φιλτρο
υπαρχουν ατομα που δε στρωνουν ενυδρεια με δισκους αλλα κανουν καθε μερα αλλαγες νερου οποτε καταλαβαινεις τη λεω
και μιλαμε για ψαρια πολυ ευαισθητα οχι για χελωνα που δε καταλαβαινει τιποτα σε βουρκο να την βαλεις

και στο ξανα λεω
γιατι ειχα χελωνες καθε 3 μερες θελουν καλο καθαρισμα
αλλιως θα εχεις εσυ προβλημα οχι αυτες
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01536 seconds with 11 queries