Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 07-01-09, 18:55
Το avatar του χρήστη N4505
N4505 Ο χρήστης N4505 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-08-2008
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 325
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Raven Εμφάνιση μηνυμάτων
Sorry για το σεντονι που απλωσα αλλα με απασχολουν κι εμενα ολα αυτα, εχω ριξει πολυ διαβασμα και σκεφτηκα να τα μοιραστω..Μου αρεσει παντως που το ψαχνεις πολυ ! Οταν γυρισεις με το καλο και στησεις νεο φυτεμενο εχουμε κι αλλα πολλα να πουμε
Πολύ καλά έκανες Αλέξη, αφού τα σεντόνια έχουν γίνει η αδυναμία μου τελευταία..
Το ψάξιμο και το διάβασμα είναι αναπόσπαστο αλλά και απολαυστικό (ΙΜΟ) κομμάτι του "αθλήματος" και ειδικά όταν εισπράττεις τους "καρπούς" του. Και αναφέρομαι στο δικό σου "κόσμημα", που το έχω κατατάξει ως το ωραιότερο (στην κατηγορία του) σε όλο το GAB και πιθανότατα της Ελλάδας...
Σε όσα αναφέρεις έχεις δίκιο και γενικά ίσως θα έπρεπε να ζητάω πιο συχνά γνώμες απο εδώ. Έπειτα όμως, ειναι και η διαδικασία του trial & error που καμιά φορά έχει και την χάρη της..., αρκεί να μην την πληρώνουν τα ζωντανά..
Drop checker χρησιμοποιώ και είναι όντως εξαιρετικά χρήσιμο, απλά αυτό και το θερμόμετρο είναι τα μόνα που έβγαλα για να το φωτογραφίσω. Η διάχυση είναι θέμα που με προβληματίζει και προσανατολίζομαι σε εξωτερικό reactor τύπου Aqua Medic 1000. Εσύ στο δικό σου ποια μέθοδο χρησιμοποιείς?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01381 seconds with 11 queries