Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 12-12-08, 19:04
Το avatar του χρήστη Minakki
Minakki Ο χρήστης Minakki δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-09-2007
Περιοχή: Μαρούσι
Μηνύματα: 159
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Minakki Send a message via Skype™ to Minakki
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xontros Εμφάνιση μηνυμάτων
Νομίζω γύρω στα 20ευρώ..

Και έχε υπ'όψιν ότι εφόσον πάρεις μπουκάλα, θα καθυστερήσει, γιατί έρχεται οδικώς (δεν την βάζουνε σε αεροπλάνο)..


Τώρα, για λεπτομέρειες, ας απαντήσει κάποιος γνώστης (εγώ την είχα πάρει τη δικιά μου με μαζική και δεν τα ξέρω τα συστήματα)..

Υ.Γ. Χάρηκα για τα καρδιναλιάκια! Είχα αγχωθεί πολύ, και θα στενοχωριόμουν αν τελικά δεν τα κατάφερναν.. Παιδεύτηκα πολύ για να μήν τους παραστρεσσάρω, και μου την έσπασε που παρά την όλη προσπάθεια τελικά βρέθηκαν στη σακούλα σε μάυρα χάλια.. Ήθελα να τους πιάσω με το "μαλακό", με αργές κινήσεις, περιμένοντας να έρθουν οι ίδιοι στην απόχη, κατάφερα τον ένα, αλλά ο δεύτερος με τίποτα.. Πήρε χαμπάρι ότι "ψαρεύω" και κρυβόταν διαρκώς.. Περίμενα κι εγώ, ξεθάρρευε, έβγαινε, αλλά με την παραμικρή μου κίνηση, έτρεχε σα διαολεμένος και ξανακρυβόταν.. Έβγαλα ξύλα, "σακάτεψα" μερικά φυτά, πάλευα πάνω από ώρα, κάποια στιγμή που είχε κουραστεί κι αυτός (κι εγώ), τον πέτυχα επιτέλους σε μια γωνιά, και τσουπ!

Τέλος καλό όλα καλά! Εύχομαι να τα βρούνε με το υπόλοιπο κοπαδάκι και να γίνουν μια "ωραία παρέα"!
Όταν λες "καθυστερήσει" δηλαδή πόσο..... κανένα μήνα ?
__________________
Aν δεν πάθεις...... δεν θα μάθεις ....!!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01466 seconds with 11 queries